CS:GO VAC ban yer miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet isticen.

Evet bu doğru kendi gözümle gördüm.

1 hafta içinde universiteye gideceğim büyük ihtimal çok zaman harcayamam CS:GO'ya güven faktörü olayı için ama uğraşırım ama önemli olan işe yararmı güven faktörünü yüksek tutarsam ban yemez miyim?

1 hafta içinde universiteye gideceğim büyük ihtimal çok zaman harcayamam CS:GO'ya güven faktörü olayı için ama uğraşırım ama önemli olan işe yararmı güven faktörünü yüksek tutarsam ban yemez miyim?

VAC sistemini ben yazmadığım için kesin bir şey söyleyemem ama ben yeni bir hesap kurup denemiştim hile açıktan 1-2 ay sonra falan ban yemişti.

Yahu 2 ay geçmiş ne banı Allah aşkına. En az 10 rapor yerseniz VAC'e falan düşüyorsunuz. Zaten adam 2 el atmış 9 kişi raporlasa düşer mi sizce?
Yıllar geçtikten sonra da ban yiyebilir. VAC bu. Sağı solu belli olmuyor. Hemen ban yiyecek diye bir şey yok. 4-5 senedir tecrübe ettiğim kadarıyla bu oyunda hile açtın mı eninde sonunda o banı yiyorsun. Kaçarı yok. Ayrıca 10 report yersen VAC'a düşmüyorsun. Bilgilerinin hepsi yanlış.
Güven faktörün istediğin kadar yeşil olsun, hesapta hile açıldıysa VAC bunu illa algılayıp banı atıcaktır.

Saçmalığa bak 2018'den beri girmiyorum birden 2021 yılında 2el hileli oyun girmişim daha hiç girmemişim şu hesabımı çalan profilini atsam banlattırabilir miyizki herkes forumdan reportlar Steam hesabını falan.

Envanterini boşalt şimdiden.

VAC nedir açıklayayım sen karar ver ne olacağına.

CSGO'yu açtın, sistem otomatik olarak oyun dosyalarını taradı, baktı bir sorun yok oyun açıldı.

Sonra bu VAC sistemi (bu kısmı kabaca anlatıyorum, işin detayına girsek uzun iş) oyun ile etkileşimde bulunan exe ve dll dosyalarını tarıyor.

Aaa o da ne? usmanaga.dll dosyası oyunla etkileşime geçmiş. VAC bakıyor veritabanına, usmanaga.dll diye bir dosya yok. Diyor ki bu bende yok, kenara not alayım.

Aradan uzuuun zaman geçiyor (gün, ay, yıl fark etmez) ve bir gün birisi VAC veritabanına usmanaga.dll dosyasının zararlı olduğu bilgisini giriyor.

VAC ne yapıyor? usmanaga.dll dosyası yüzünden işaretlenmiş ne kadar hesap varsa kafalarını koparıyor, yani VAC ban.

Şimdi bazı bilmiş arkadaşlar "illa exe veya dll olmasına gerek yok, external olan yazılımlar da var" diyebilir. Dediğim gibi kabaca anlattım o kısmı. Oyundan çekilen stringlere, offsetlere girecek olursak iş uzar.

Bu arada CSGO'da HEEEEEEEEEEEEERRRR ZAMAN hile oldu, hala var, olmaya da devam edecek. Yıllar önce keşfettiğim, Valve'e bildirdiğim ve hala kapatılmayan bir açık üzerinden her türlü halay çekiliyor oyun üzerinde.

En basitinden şu 3. parti programları engelleme olayını kapatmadan her türlü 3. parti program çalıştırılabiliyor, hiçbir şekilde de tespit edilemiyor.

Hepimizin bildiği zararsız programlar üzerinden bile hile yapılabiliyor. Windows Media Player üzerinden bildiğimiz mp3 dosyasıyla çalışan hileler var, daha millet gelmiş "hile yok oyunda yauğv" diyor. OBS üzerinden bile hile yapılıyor aloooooooooooooo...

VAC dalgası olayı nedir birisi açıklayabilir mi? Sanırsam belli yılda bir kez falan atıyorlarmış herkese bayağı kişi banlanıyorlarmış Steam oyun dosyalarını tarayıp bilgisayarını hile dosyası saptararsa ban atıyormuş. Ben gene elimden geleni yapayım maç geçmişimi daha az süpheli hala falan getireyim Overwatch'e yakalanmadığımı varsayarsak VAC dalgasına yakalanmayım.

VAC nedir açıklayayım sen karar ver ne olacağına.

CS:GO'yu açtın, sistem otomatik olarak oyun dosyalarını taradı, baktı bir sorun yok oyun açıldı.

Sonra bu VAC sistemi (bu kısmı kabaca anlatıyorum, işin detayına girsek uzun iş) oyun ile etkileşimde bulunan exe ve DLL dosyalarını tarıyor.

AAA o da ne? usmanaga.dll dosyası oyunla etkileşime geçmiş. VAC bakıyor veritabanına, usmanaga.dll diye bir dosya yok. Diyor ki bu bende yok, kenara not alayım.

Aradan uzuuun zaman geçiyor (gün, ay, yıl fark etmez) ve bir gün birisi VAC veritabanına usmanaga.dll dosyasının zararlı olduğu bilgisini giriyor.

VAC ne yapıyor? usmanaga.dll dosyası yüzünden işaretlenmiş ne kadar hesap varsa kafalarını koparıyor, yani VAC ban.

Şimdi bazı bilmiş arkadaşlar "illa exe veya DLL olmasına gerek yok, external olan yazılımlar da var" diyebilir. Dediğim gibi kabaca anlattım o kısmı. Oyundan çekilen stringlere, offsetlere girecek olursak iş uzar.

Bu arada CS:GO'da heeeeeeeeeeeeerrrr zaman hile oldu, hala var, olmaya da devam edecek. Yıllar önce keşfettiğim, Valve'e bildirdiğim ve hala kapatılmayan bir açık üzerinden her türlü halay çekiliyor oyun üzerinde.

En basitinden şu 3. parti programları engelleme olayını kapatmadan her türlü 3. parti program çalıştırılabiliyor, hiçbir şekilde de tespit edilemiyor.

Hepimizin bildiği zararsız programlar üzerinden bile hile yapılabiliyor. Windows Media Player üzerinden bildiğimiz MP3 dosyasıyla çalışan hileler var, daha millet gelmiş "hile yok oyunda yauğv" diyor. OBS üzerinden bile hile yapılıyor aloooooooooooooo...

"Şimdi bazı bilmiş arkadaşlar "illa exe veya DLL olmasına gerek yok, external olan yazılımlar da var" diyebilir. Dediğim gibi kabaca anlattım o kısmı. Oyundan çekilen stringlere, offsetlere girecek olursak iş uzar."

Yani VAC dalgasına yakalanmamam için bilgisayarımda hile dosyası olmaması lazım ki kullanmıyorum overwatchede düşmediğimi varsayalım geriye maçlarımı Steam tarafından tespit edilmemesi içinde her gün maç girsem son maçlarım temiz gözükse yakalanma olasığım düşer mi?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı