VAC banlı hesaba Steam'den oyun almak sıkıntı yaratır mı?

RamalTM1

Picopat
Daha fazla  
VAC banlı hesaba 4$'a Battlefield 1 almak istiyorum, sizce alınır mı? Yani VAC banlı hesaba oyun almak mantıklı mı?

Hocam onun yerine EA'nın kendi uygulamasından alabilirsiniz bende Steam'den almıştım Battlefield 1'i, şu an düşünüyorum 5'i de alsam mı acaba diye (EA'nın kendi uygulamasından)

Hocam onun yerine EA'nın kendi uygulamasından alabilirsiniz bende Steam'den almıştım Battlefield 1'i, şu an düşünüyorum 5'i de alsam mı acaba diye (EA'nın kendi uygulamasından)

Değerli, uzun süredir kullanılan bir hesap ise sorun olmaz. Fakat yeni, sadece CS 2 bulunan bir hesap ise yeni hesaba geçilebilir. Mantıklı olan da bu.

Sorun çıkarmaz fakat o yazının profilde durması bile çok kötü hesabında çok bir şey yoksa farklı hesaba geçebilirsin.

Kütüphane bu (sadece GTA V parayla alindi bir de barro F oda pazari acmak icin):

EA üzerinden alınca Steam'ı EA profilime bağlasam Steam'ıma geliyor mu oyun?

VAC banlı hesaba 4$'a Battlefield 1 almak istiyorum, sizce alınır mı? Yani VAC banlı hesaba oyun almak mantıklı mı?

Alınır niye olmasın sadece CS oynamayacaksın. Hesap uzun süre başka oyunlar alıp kullandığın bir hesabın değilse yenisine geç.

EA üzerinden alınca Steam'ı EA profilime bağlasam Steam'ıma geliyor mu oyun?

Galiba öyle bir şey olmuyor fakat 4 dolar vermektense EA uygulamasında 21 TL'ye almak daha mantıklı, artık orası burası olsun diye bir lüks kalmadı bence çok fazla, olsa olsa Epic'te bunu yapabiliriz, çoğu firmaların oyunlarını koyduğu ve uygun olan bir tek Epic kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı