VAC yiyen hesaptaki telefon numarasını başka hesapta kullanmak

R3TK1T

Decapat
Bu konuyu çok araştırdım ama hala bir açıklığa kavuşmadı. Ben VAC yiyeli 340 gün civarı oldu, ikinci hesabıma şu an mobil guard olarak eklersem o hesabım da VAC yer mi, yemez mi?

@berkan karaca

Arkadaslarinizin neden dolayi yasaklanma aldigini bilemezsiniz. Kaldi ki e-posta üzerinden VAC yasaklanmasi verilmiyor.

Burada daha detayli bir sekilde acikladim; Çözüldü: Steam Guard'ı başka hesaba geçirmek

Ayrica;

"Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir."

Sizin dediginiz gibi olsaydi resmi konuda bu yazmazdi. Kisacasi öyle bir sey yok.

2015 de Telefon paylaşımı nedeniyle VAC yediğimi hatırlıyorum.

dgfdd.png

Ben en son denediğim de 1 yıl geçmişti üzerinden VAC yiyen hesabımda ki numaramı yeni hesaba aktaramadım.
Direk uyarı verdi. Bu olay 1 ay önce oldu. Eskiden aktarıyorduk ama şimdi sanırım aktarılmıyor.

Ne gibi bir uyari? Öyle olsa resmi konunun güncellenmesi gerekir.

Selam sizin verdiğiniz cevapların doğru olduğunu düşünüp rahatsız ediyorum kusura bakma. Ben 1 yıl önce VAC ban yemiştim CS:GO'dan. Ancak ben bu hesabın varlığını dahi unutup tamamen aynı bilgilerle bir hesap daha açtım(yaklaşık 1 ay önce) ve iki hesabımda da aynı e posta ve aynı telefon numarası kayıtlıydı. Ve sonra aklıma acaba böyle yaptığım için VAC ban yer miyim diye tedirgin olup VAC ban yiyen hesabıma girip telefon ve e postayı değiştirdim. Şu an yeni açtığım hesap tehlikede olabilir mi bu benim için çok önemli çünkü bu yeni hesaba benim için büyük miktarlarda para yatıracağım. Yazdıklarını gördüm hani eğer sonradan açtıysanız hiçbir şey olmaz gibisinden ama yine de tedirginim çünkü para yatırmayı düşünüyorum boşa gitmesini istemem. Bu arada VAC ban yiyen hesabımın telefon numarasını yeni açtığım hesapta doğrulayalı 34 gün geçmiş ama dediğim gibi bu benim yeni aklıma geldi ve VAC'lı hesaba girip onun telefon ve e postasını kaldırmıştım. Yani 34 gündür VAC'lı hesap ile aynı e posta ve aynı telefon numarasını kullanmışım ve herkes çok farklı bilgiler veriyor biri arkadaşım yedi diğeri olmaz gibisinden çok kafam karışık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam sizin verdiğiniz cevapların doğru olduğunu düşünüp rahatsız ediyorum kusura bakma. Ben 1 yıl önce VAC ban yemiştim CS:GO'dan. Ancak ben bu hesabın varlığını dahi unutup tamamen aynı bilgilerle bir hesap daha açtım(yaklaşık 1 ay önce) ve iki hesabımda da aynı e posta ve aynı telefon numarası kayıtlıydı. Ve sonra aklıma acaba böyle yaptığım için VAC ban yer miyim diye tedirgin olup VAC ban yiyen hesabıma girip telefon ve e postayı değiştirdim. Şu an yeni açtığım hesap tehlikede olabilir mi bu benim için çok önemli çünkü bu yeni hesaba benim için büyük miktarlarda para yatıracağım. Yazdıklarını gördüm hani eğer sonradan açtıysanız hiçbir şey olmaz gibisinden ama yine de tedirginim çünkü para yatırmayı düşünüyorum boşa gitmesini istemem. Bu arada VAC ban yiyen hesabımın telefon numarasını yeni açtığım hesapta doğrulayalı 34 gün geçmiş ama dediğim gibi bu benim yeni aklıma geldi ve VAC'lı hesaba girip onun telefon ve e postasını kaldırmıştım. Yani 34 gündür VAC'lı hesap ile aynı e posta ve aynı telefon numarasını kullanmışım ve herkes çok farklı bilgiler veriyor biri arkadaşım yedi diğeri olmaz gibisinden çok kafam karışık.
Hayır yemez.

@Breakp E-postaya verilen yasaklama yok. Telefonda ise yasaklama anında telefon numarasına bağlı olan tüm hesaplara o anda yasaklama verilir, sonradan başka Steam hesabına telefon numarası eklemek o hesabın yasaklama almasına yol açmaz ve telefon numarasına hesaba ekleme kısıtlaması uygulanmaz. Telefon numarası hemen diğer yeni Steam hesaplarında kullanılabilir. Hesap riskte değil. Doğru bilgi bu, arkadaşların kafanı bulandırıyor.

@Breakp

Bu konu hakkinda hazirladigim rehbere göz atarsaniz tüm sorulariniz cevaplanacaktir.

Yeni konular

Geri
Yukarı