Valorant`a girişte mavi ekran hatası

Arda Bozduman

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'a girerken mavi ekran yedim en son ekran kartına UV ayarları yapmıştım bir de MHz'ni 1300'e çıkarmıştım ama sorun çıkmamıştı OCCT testinde falan. Şimdi Valorant'a girerken bir anda mavi ekran yedim.

Minidump dosyası bu minidump.rar
@Recep Baltaş
@Yener K. hocam sizin bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vanguard`ı kaldırıp tekrar yükleyin. Ekran kartınız nedir?

Valorant'a girerken mavi ekran yedim en son ekran kartına UV ayarları yapmıştım bir de MHz'ni 1300'e çıkarmıştım ama sorun çıkmamıştı OCCT testinde falan. Şimdi Valorant'a girerken bir anda mavi ekran yedim.

Minidump dosyası bu minidump.rar
@Recep Baltaş
@Yener K. hocam sizin bilginiz var mı?
Farenizin driverini silip,ofis faresi takın.

Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırın. Bu işlemi Güvenli Mod`da yapın. Daha sonra ise buradan 21.6.1 olan WHQL sürücüyü yükleyip deneyin. Şimdilik UV yapmaya gerek yok.
Oyunu oynamadığım için fareden yasak gelir mi bilmiyorum.

Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırın. Bu işlemi güvenli Mod'da yapın. Daha sonra ise buradan 21.6.1 olan WHQL sürücüyü yükleyip deneyin. Şimdilik UV yapmaya gerek yok.
Oyunu oynamadığım için fareden yasak gelir mi bilmiyorum.

Hocam deneyin demişsiniz de neyi denemem gerektiğini anlamadım + olarak bir daha ekran kartını güncellemeyeyim mi çünkü son sürüm 21.8.1 ve bir daha UV/OC yapmayayım mı aslında UV ve OC işi beni bayağı mutlu etmişti özellikle UV bayağı sıcaklıklarım düşmüştü.

Valorant sırf hileyi engelleyeceğim diye böyle bir soruna yol açtı.

Sorunun kaynağı Valorant ise sil yükle yapayım sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı