Valorant haksız ban atılıyor mu?

Haksız ban yiyen yok.

Hocam elbette vardır. Geçen mesela bir konuda arkadaş X-mouse button Control diye bir program yüzünden ban yemiş. Sanırım macro programı. Bilse neden kullansın. Ama illaki haksız ban yiyen vardır.

Yeni bir tanım çıktı anlaşılan. "Haksız Ban". Her online oyunda ihtimal var bakın ihtimal. Haksız yere ban olasılığı çok düşüktür. Hile yaptığını söylemeyen insanlar forumlarda birkaç sayfa sonra itiraf ediyor zaten. İnsanların zamanlarını almayalım lütfen.

Evet çoğu kişi durduk yere yiyor. Valorant fanboyları savunmaya devam etsin Vanguard'ı. Benim tanıdığım 2 kişi durduk yere ban yedi. Kim bilir daha kimler yemiştir.

Şu sıralar çok fazla Valorant'tan haksız ban yedim gibi konular görüyorum. Hem sosyalde hem de Şikayetvar gibi yerlerde. Tabi böyle olunca insan bir tedirgin oluyor acaba bende haksız ban yer miyim diye. Biri diyor haksız ban yersen desteğe yazarsın diğeri diyor destek çok ilgisiz. Hiç haksız ban yiyen oldu mu? Olduysa destek düzeltti mi?
ben sistem banı yedim ve 3 ay bekledim ve destek hiç birşey yapmıyor

Şu sıralar çok fazla Valorant'tan haksız ban yedim gibi konular görüyorum. Hem sosyalde hem de Şikayetvar gibi yerlerde. Tabi böyle olunca insan bir tedirgin oluyor acaba bende haksız ban yer miyim diye. Biri diyor haksız ban yersen desteğe yazarsın diğeri diyor destek çok ilgisiz. Hiç haksız ban yiyen oldu mu? Olduysa destek düzeltti mi?
Benim arkadaşım yedi. Destek yazılanları umursamıyor bile. Otomatik mesaj atıp geçiyorlar.

Benim arkadaşım yedi. Destek yazılanları umursamıyor bile. Otomatik mesaj atıp geçiyorlar.

Hocam sizin konunuzu az önce gördüm sende arkadaşında yemiş yani ikinizde kullandığı 3. parti bir programdan kaynaklı olabilir. Veya crack programada atıyormuş Vanguard o olabilir. ya da KMSpico kullanıyorsanız o da olabilir. Benim bir tek Office crackli o da okul için sıkıntı çıkaracağını da sanmıyorum.

Geri
Yukarı