Valorant haksız ban atılıyor mu?

Hocam sizin konunuzu az önce gördüm sende arkadaşında yemiş yani ikinizde kullandığı 3. parti bir programdan kaynaklı olabilir.

Ben ban yemedim arkadaşım yedi. Arkadaşım 3. parti yazılım kullanmıyor. Bilgisayarında sadece Kaspersky, Valorant ve Steam oyunları yüklü.

Destek de tam tersine bana çok ilgiliydi. Tabi,benim attığım ticket e postamı kurtarıp başka bir e postaya geçmekti.Hesabın benim olduğunu ispatlamam için 12 tane soru sordular ve bir buçuk günde benim işimi hallettiler. Hile konusunda böyle midirler bilemem.

Destek de tam tersine bana çok ilgiliydi. Tabi, benim attığım ticket e postamı kurtarıp başka bir e postaya geçmekti. Hesabın benim olduğunu ispatlamam için 12 tane soru sordular ve bir buçuk günde benim işimi hallettiler. Hile konusunda böyle midirler bilemem.

Değiller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu sıralar çok fazla Valorant'tan haksız ban yedim gibi konular görüyorum. Hem sosyalde hem de Şikayetvar gibi yerlerde. Tabi böyle olunca insan bir tedirgin oluyor acaba bende haksız ban yer miyim diye. Biri diyor haksız ban yersen desteğe yazarsın diğeri diyor destek çok ilgisiz. Hiç haksız ban yiyen oldu mu? Olduysa destek düzeltti mi?
Maalesef haksız ban olayı var tabi bu durum belki on binde bir durum. Bu konuyla ilgili riota şikayette bulunduk hiçbir şey yapmadılar.

Valorant her konuda bozdu. Evet haksız ban atıyor.

Gold oyuncusuyum, rakibe plat gelip beni tokatlıyor. Hiç olmazsa smurf geliyor illaki bir tane.
Yeter bıktım, oynamıyorum artık.

Gümüş maçıma İmmortal geldi ve yan hesap bile değil. Bildiğiniz ana hesap. (Maçtan sonra sövmek için karşı takım gruba davet etti. Ben de durur muyum? 😎 VS attık 9-13 yenildim, ama iyi dayandım bence).
Çevremden haksız ban yiyen pek görmedim.

Öyle diyenler büyük ihtimal AFK kalan veya küfür edip banlanandır belki biraz gerçekten hile açmayıp ya da kötü bir davranış vb. yapmayıp banlanan vardır bir kere elektrikler gitmişti sanırım tam hatırlamıyorum ben de 7 günlük dereceli banı yemiştim.

Geri
Yukarı