Valorant haksız yenen ban

0metehan0

Femtopat
Daha fazla  
Valorant haksız yere ban neden ban atıldı bilmiyorum. Kaç gündür oyuna girmedim. Oyunu açıyordum ve ban yazısı. Ve ban yazısı geldiği anda arka planım değişti eski kullandığım oldu neden? Yardım edebilir misiniz?

Ekrana Alıntısı.PNG

Ekrana Alıntısı.PNG

Bizim yardım edebileceğimiz bir durum yok. Riot'a ticket atman gerekiyor. Ama bir şeyin değişeceğini sanmıyorum. Geçmiş olsun.

3. parti bir uygulama yüzünden ban yemişsin, bu uygulama büyük ihtimalle bir hile uygulamasıdır. Eğer haksız yere yediğini düşünüyorsan Riot Games'e ticket atmaktan başka seçeneğin yok, fakat fazla ümidin olmasın.

Valorant haksız yere ban neden ban atıldı bilmiyorum. Kaç gündür oyuna girmedim. Oyunu açıyordum ve ban yazısı. Ve ban yazısı geldiği anda arka planım değişti eski kullandığım oldu neden? Yardım edebilir misiniz?

Eki Görüntüle 1194585

Eki Görüntüle 1194585

Zamanında hile kullanan birisi olarak (yaklaşık 9-10 ay önce anlık bir şeytan dürtmesi ile) Vanguard'ın haksız ban atacağını düşünümüyorum, aşırı gelişmiş bir AC ve küfürden de HWID ban yemeyeceğinize göre bir sorun olduğu kesin, cihazda bir dosya Vanguard'ı tetiklemiş ve siz de ban yemişsiniz.

Banınız ban yediğiniz tarihten itibaren 3 ay + 1 gün sonra kalkacaktır, yeni hesap açıp oyuna girebilirsiniz.

3. parti yazılım kullandığınız için atmılmış. Cheat Engine kullanıyorsanız bu yüzden yemişsinizdir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı