Valorant kadar adaletsiz bir oyun görmedim

Masscre

Decapat
Daha fazla  
Valorant oynuyorum 1 yıldır ve adam geliyor rekabetçide oyunu trollüyor toxickliyor ve ben adamı insan gibi uyarmama rağmen devam ediyor. Beni küfür ettirmeye mecbur bıraktırıyor bana da falan ediyor ve ben 71 saat rekabetçi banı yiyorum. Böyle adaletsiz bir oyun olabilir mi Allah aşkına ya? Bununla ilgili bilet açıyorum ve dalga geçer gibi bot cevap veriyor oyunun bilet sistemi bile çöp...

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    52,5 KB · Görüntüleme: 122
Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant oynuyorum 1 yıldır ve adam geliyor rekabetçide oyunu trollüyor toxickliyor ve ben adamı insan gibi uyarmama rağmen devam ediyor. Beni küfür ettirmeye mecbur bıraktırıyor bana da falan ediyor ve ben 71 saat rekabetçi banı yiyorum. Böyle adaletsiz bir oyun olabilir mi Allah aşkına ya? Bununla ilgili bilet açıyorum ve dalga geçer gibi bot cevap veriyor oyunun bilet sistemi bile çöp...
VALORANT'a arkadaşlarınız ile beraber girmediğiniz sürece zevk alamazsınız.

Beni küfür ettirmeye mecbur bıraktırıyor. Böyle adaletsiz bir oyun olabilir mi Allah aşkına ya? Bununla ilgili bilet açıyorum ve dalga geçer gibi bot cevap veriyor oyunun bilet sistemi bile çöp...

Allah Allah, hem küfür ediyorsunuz hem de adaletsiz oyun diyorsunuz. Aşırı iyi değil mi ya? Oyun oraya koskoca rapor sistemini koymuş, sadece 3 tık yapacaksın bitti.

Birisinin sana küfür etmesi sana ona küfür etme hakkı tanımaz. Dolayısı ile küfür ettiğin için sende banlanıyorsun yapacak bir şey yok. Ayrıca zaten o tip elemanlar karşıdaki kişi küfür edince yapmaya devam ediyor takma sustur oyunun bitmesini bekle.

Geri
Yukarı