Valorant mı CS:GO mu?

Sırf şu efekt için bazen CS:GO'i bırakıp 1.6 oynuyorum.
Eki Görüntüle 589598
Sanırsam Valorant insanların bunu beğendiğini görmüş ve " CS:GO'da bu
Yok biz niye yapmayalım?" demişler. Oldukça güzel olmuş bence. Sırf bunun için bile oynanabilecek bir oyun diye düşünüyorum.
Eki Görüntüle 589601
Valorant headshot efekti olsun, tamamen Türkçe bir oyun olması ile olsun, anti hile sistemi ile olsun
CS:GO'dan iyi bir oyun.
CS:GO neredeyse 10 yılına yaklaştığı halde Türkçe seslendirmeye sahip değil.
Ve anti hile sistemi berbat. Sırf denemek için yan hesap alıp hile açtım 10 gün hile ile oynadım
Halen banlanmadım. Üstelik ayarları fulledim 🤦‍♂️

Umarım bunu 3 yıl sonra da diyebilirsin salata kuyruğunda bekleyen insan: D

Valorant oynayan daha çok arkadaşım var. Ve CS'ye takımlı girmezsem çok toxic geliyor. Valorant'ta Türk serveri olması ayrıca güzel bir şey tabii ki. CS:GO'da çok fazla Türk oyuncu olmasına rağmen açmadılar.

Açmalarını mı isteyen hala var mı :/ Valorant'ta oynadım ama geri zekalı veletler ve toksikler yüzünden oyun işkenceye döndü bazen bunun yüzünden Türk oyunculuğunun ölmesini istiyorum: /

Açmalarını mı isteyen hala var mı :/ Valorant'ta oynadım ama geri zekalı veletler ve toksikler yüzünden oyun işkenceye döndü bazen bunun yüzünden Türk oyunculuğunun ölmesini istiyorum: /
aynısını bende istiyorum hocam.Valla Ruslarla oynamak daha iyi gibi geliyo artık.CS go da da toxit
var ama en azından oyundan atabiliyosun ve oyunda - yemiyosun.

Aynısını bende istiyorum hocam. Vallahi Rus'larla oynamak daha iyi gibi geliyor artık. CS:GO'da da toxit.
Var ama en azından oyundan atabiliyorsun ve oyunda - yemiyorsun.

Evet bir kere CS:GO'da rekabetçi maç atmıştım.

Takımıma 2 Türk geldi adam hemen sa falan yazdı özellikle bunu bastıra bastıra söylüyorum lütfen maça başlar iken sa falan yazmayın hello veya hi yazın eğer Türk takıma denk geldi iseniz selam yazın.

Neyse biz maçı kazanıyoz adam AWP için kendi takım arkadaşını öldürdü sonra oylama yaptı 3 F1 - 2 F2 geldi.

Ardından maç galiba 12 - 8 falan oldu adam benim uykum geldi ban yememek için çıkmıyom dedi ardından trollemeye başladı bile bile yol vermeyip engelliyordu onu da bir kere ben ayağından vurdum...

O beni bak 3 HS ile öldürdü gene oylama yaptık gene aynı durum oldu.

Ardından arkadaşı ile trollemeye başladı karşımızda 5 kişi var biz 3 kişiyiz Allah'tan adamlara pes etmiş idi sonunda bende onu ve arkadaşını öldürdüm oylama yaptılar allahıma bile küfür yedim kısaca CS TR serverı açılır ise oyunu bırakacağım.

Valorant oynayan daha çok arkadaşım var.Ve csye takımlı girmezsem çok toxic geliyor.Valorantta Türk serveri olması ayrıca güzel bir şey tabiki.CS:GO'da çok fazla Türk oyuncu olmasına rağmen açmadılar.
Valorant'ta da CS:GO'daki kadar toxic oyuncu var bugün 10 maç attım.

Ben de bugün çok güzel bir takıma geldim yok ettik 31 vurdum 1 ace attım ama ondan sonra her birinin başka işi varmış oynayamadık :/ Bence de Valo'da arkadaşlarınla girmen gerekiyor. Çünkü kendini E-sporcu sanan veletler de var oynayamamasına rağmen saygısızlık yapmayan akıllı çocuklar da. Kanser olmamak için takımla girmek en iyisi hocam.
YouTubeda izlediğim videolarda ben de öyle gördüm. Ama dediğim gibi valoranta pek tekli girmedim, genelde arkadaşlarla giriyorum.

Geri
Yukarı