Valorant mı CS:GO mu?

Bence oyun fanboyluğunu bırakmalısınız. İkisi de oynanabilir. Valorant'ta taktikler daha çok ön planda CS:GO'da ise aim ön planda yani ikisi de genel olarak farklı bu PUBG ve Fortnite karşılaştırması gibi bir şey olur.

Artık Valorant'ta CS:GO'da oynamıyorum Fortnite oynuyorum. Çok güzel bir oyun ya Yok veletmiş yok bilmem rusmuş falanartık bunlara artık yapma LAN falan demiyorum artık.Oh be .
KURTULDUM ARTIK
Artık Valorant'ta CS:GO'da oynamıyorum Fortnite oynuyorum. Çok güzel bir oyun ya yok veletmiş yok bilmem rusmuş falanartık bunlara artık yapma LAN falan demiyorum artık. Oh be.
Kurtuldum artık.

Ve 3 günsonra baydım tekrar CS:GO artık inşallah CS:GO'ya Türk sunucusu gelmez gelirse artık ne oynayacağım bilemiyorum. Rus'larla oynamak daha çok zevk veriyor. Riot oyunu oynamayacağım.
Artık.

İncelemen güzel olmuş ancak bir konuya katılmıyorum, CS:GO da Türkiyede ping sorunu bence yok, genel olarak rekabetçiyi 40 pingle oynuyorum EU East serverlerinde. En yüksek gördüğüm ping ise 85 o da EU North serveri denk gelirse, kabul edilebilir pingi ayarlayınca genellikle East-West ikilisinden birine atıyor 40-55 pingle rahatça oynayabiliyorum.
24 download ile 19 ping oynuyorum valorantta

Yeni konular

Geri
Yukarı