Valorant çok mu zor bana mı öyle geldi?

İlk oynadığımda bana da zor geliyordu ama insan oynayınca alışıyor karakterlerin skillerini falan oynaya oynaya öğreniyorsun.

CSGO-VERWATCH'den bu beklenirdi zaten. Daha ne ekleyebilirler ki rekabetçi FPS oyununa? Sadece dediğiniz gibi Ranked getirilmiş ve karakterler oyun başında Türkçe konuşuyor, onun dışında hiçbir FPS oyunundan farkı yok.
Oyunda tek mükemmel şey 128 tickrate, 20 ping sunucular. O da tüm oyunlarda olabilecek etkenler.

Bence karşındaki adamlar iyi. Eşleştirme sistemi daha tam rayına oturmamış gibi duruyor bence. Ping az olur diye indirdik internetimin sorunsuz olmasına rağmen savaşta 500 hatta 1000 oluyor. Bazen şanslıyken 15 pingle falan oynuyorum oyunun zevki o zaman çıkıyor. Counter-Strike: Global Offensive rakibi olamaz o kadar zevkli bir oyun değil.

Vuruş hissiyatı konusunda diğer arkadaşlara katılıyorum. Üzerinde çalışılması gerekiyor. Silah sekme biçimi ve şekli uzun zamandır alışık olduğumuz CS den farklı olduğu için garip geldiğini düşünüyorum. Daha yolun başında sayılırlar, umarım sıkıntıları giderirler.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı