Valorant mı CS:GO mu?

İncelemen güzel olmuş ancak bir konuya katılmıyorum, CS:GO da Türkiyede ping sorunu bence yok, genel olarak rekabetçiyi 40 pingle oynuyorum EU East serverlerinde. En yüksek gördüğüm ping ise 85 o da EU North serveri denk gelirse, kabul edilebilir pingi ayarlayınca genellikle East-West ikilisinden birine atıyor 40-55 pingle rahatça oynayabiliyorum.

Ben genellikle demiştim. Herkeste değil. Çoğunluk insanlarda.
CS'de hile ve geri zekalılar olmasa aslında iyi oyun. Valorant çok sıkıcı 10 oyun atıp sildim.

Alışmak sıkıcı. Çünkü sistem biraz karışık. Oyuna (maça) girene kadar bezdiriyor insanı.
Ayarlar, çıkış düğmelerinin konumu biraz dağınık.
Ben Valorant'ı seviyorum fakat CS:GO'yu bırakamam 😉

Valorant için bırakılacak bir oyun değil çünkü özellikleri aynı değil.

Overwatch'a benzetim oyunu ben yakın zamanda deneyeceğim ama CS'nin yerini bence hiçbirşey dolduramaz. Ne kadar Valve oyunu maffetsede.

Zaten dolduramayacağı belli. Çünkü CS serisi 22 yıllık kalıplaşmış bir seri.
Valorant yeni çıktı.
Yine diyorum özellikleri farklı olduğu için hangisi yer kapar diye bir şey demedim sadece kıyaslama yaptım.
Şu oyunla CS:GO ismi yan yana gelmemeli bile.

Fazla CS:GO'i yüceltmeye gerek yok.
Valorant bazı kısımlarda daha iyi.
Özellikleri farklı olduğu için 'kıyaslama' yapamayız.
Her ikisi de oynanabilecek bir oyun.
Gerçekten Valorant'ı 1 saat oynadım, CS:GO'i 2 yıl. Fakat
Valorant kadar eğlenmemiştim.

Zaten dolduramayacağı belli. Çünkü CS serisi 22 yıllık kalıplaşmış bir seri.
Valorant yeni çıktı.
Yine diyorum özellikleri farklı olduğu için hangisi yer kapar diye bir şey demedim sadece kıyaslama yaptım.

Fazla CS:GO'i yüceltmeye gerek yok.
Valorant bazı kısımlarda daha iyi.
Özellikleri farklı olduğu için 'kıyaslama' yapamayız.
Her ikisi de oynanabilecek bir oyun.
Gerçekten Valorant'ı 1 saat oynadım, CS:GO'i 2 yıl. Fakat
Valorant kadar eğlenmemiştim.
Oyun uçmalı kaçmalı bir oyun ise büyük ihtimale sevmem Overwatch Paladins bunlarıda sevmedim.

Valorant'ın çıkmasına çok sevindim. Bu sayede CS:GO kendine geldi güncellemeleri hızlandırdı oyuncu taleplerine cevap vermeye başladı. Valorant kötü bir oyun değil kesinlikle ancak bana biraz gerçek dışı geliyor. CS:GO tekeldi bu konuda Valorant çıkınca rekabet arttı. Çok da güzel oldu keşke daha çok böyle oyun çıksa da firmalar istedikleri gibi hareket etmese.

Geri
Yukarı