Valorant mı CS:GO mu?

CS:GO daha eğlenceli geliyor bana. Özellikle topluluk sunucusu diye birşey olması ve atölye haritaları oyunu efsane yapıyor. Saklambaç haritaları aim haritaları CS:GO da özgürlük var Valorantın grafikleri gerçekçi hissettirmiyor. Ama iyikide rakip çıktı yoksa CS:GO'ya güncelleme gelmiyordu :D
Çok haklı bir yorum. Tebrik ederim hocam. Aynı kafadayız seninle.

Beyler kusura bakmayın. Uzun süredir CS:GO oynadığım ve oyunsuzluktan sıkıntı çektiğim için Valorant'ı fazla abartmışım.
Aslında pek te güzel ibr oyun sayılmaz. Çünkü FPS oyunlarında karakter ya da Hero olayı hoş olmuyor bence. Ve 1 ay oynayıp sıkıltım. Çünkü hangi karakteri kaparsan başka bir üstünlüğü var vs. vs. Kısacası bilek değil de ulti üstünlüğü var. CS:GO'da ise yetenek önemli. Ben CS'den şaşmam bir daha.

Kusura bakmayın ama bu iki oyunu karşılaştırmanız saçmalığın daniskasıydı zaten. Birisi takım oyunu diğeri 1vs5 atabileceğin bir oyun. Valorant'ta karakterlerin önemli olmasının sebebi takım oyunu olmasıdır. CS:GO'da ise yetenek veya karakter gibi özellikler olmamasından mütevellit aiminiz iyiyse şayet rahat bir şekilde 1vs5 atabilecek duruma gelebilirsiniz. Olay çok basit aslında.
Takım oyunu seviyorsan Valorant, tek başına bir şeyler yapmak istiyorsan CS:GO oynayacaksın.
Edit:
(Aynı zamanda hatırlatmak istiyorum. Valve Dota'yı çıkarttığı zaman çok sevilmişti, herkes oynuyordu. Ardından Riot Games, Dota'ya benzer bir oyun çıkardı(LoL) ve şu an Dota'dan daha fazla oynanıyor. Söylediklerim açıklayıcı olmuştur umarıım.)

Aylardır mesaj atmadığım bir konuyu neden canlandırıyorsunuz, anlamıyorum. Şuan ikisini de oynamıyorum. Apex Legends'e geçtim.

Vuruş hissi yok. Hareket mekanikleri berbat. Gunplay sıkıcı. Herkes diyor çok iyi anti hile diye ama oyun yıllarını geçirdikçe hileler türemeye başlayacaktır. Bu her oyun için geçerlidir. Grafikler CS'den daha kötü ama daha fazla FPS yiyor. Yürürken yürümüyorsun da havada süzülüyorsun gibi hissettiriyor. CS:GO'nun 128 tick sunucularını ve Source 2'yi çıkardığı gün Valorant'ın son günü olacak.
CS:GO > Valorant.

Kusura bakmayın ama bu iki oyunu karşılaştırmanız saçmalığın daniskasıydı zaten. Birisi takım oyunu diğeri 1vs5 atabileceğin bir oyun. Valorant'ta karakterlerin önemli olmasının sebebi takım oyunu olmasıdır. CS:GO'da ise yetenek veya karakter gibi özellikler olmamasından mütevellit aiminiz iyiyse şayet rahat bir şekilde 1vs5 atabilecek duruma gelebilirsiniz. Olay çok basit aslında.
Takım oyunu seviyorsan Valorant, tek başına bir şeyler yapmak istiyorsan CS:GO oynayacaksın.
Edit:
(Aynı zamanda hatırlatmak istiyorum. Valve Dota'yı çıkarttığı zaman çok sevilmişti, herkes oynuyordu. Ardından Riot Games, Dota'ya benzer bir oyun çıkardı(LoL) ve şu an Dota'dan daha fazla oynanıyor. Söylediklerim açıklayıcı olmuştur umarıım.)
CS takım oyunu değil mi? Puhahaha, evet karşılaştırmak saçma. Yılların CS'si varken yeni çıkan dandirik çöp Valoyu övmek daha da saçma.

CS takım oyunu değil mi? Puhahaha, evet karşılaştırmak saçma. Yılların CS'si varken yeni çıkan dandirik çöp Valorant'yu övmek daha da saçma.

Valorant'ı genelde CS:GO Prime'ye parası yetmeyenler veya aimsiz çocuklar oynuyor. Oyun Overwatch ve Zula çakması bir oyun. Kusura bakmayın ama bir FPS oyununda ejderhalı skin olmaz. CS:GO üstelik yılların oyunu. Valorant daha 6 haneli oyuncu sayısına bile ulaşamadı.

CS takım oyunu değil mi? Puhahaha, evet karşılaştırmak saçma. Yılların CS'si varken yeni çıkan dandirik çöp Valorant'yu övmek daha da saçma.

CS:GO takım oyunu değil demedim. Valorant'a göre daha fazla tek başına bir şeyler yapabilirsin, dedim. Laflarımı çarpıtmadan önce daha fazla kitap okumanı tavsiye ediyorum. Esenlikler.

Valorant'ı genelde CS:GO Prime'ye parası yetmeyenler veya aimsiz çocuklar oynuyor. Oyun Overwatch ve Zula çakması bir oyun. Kusura bakmayın ama bir FPS oyununda ejderhalı skin olmaz. CS:GO üstelik yılların oyunu. Valorant daha 6 haneli oyuncu sayısına bile ulaşamadı.

3 Tane CS:GO Prime hesabım var dostum. Ayrıca oyunun tasarımcılarının yaptığı kaplamalarla ilgili kendi öznel düşüncenizi kattığınız zaman Valorant'ın sonunu getirmiş olmuyorsunuz. Sırf CS:GO'ya rakip çıktı diye kendinize düşman bellemeniz gerekmiyor Valorant'ı. Aynı zamanda şunu da belirtmek isterim: CS:GO'da "One tap ustası" diye anılan "Scream" bile Valorant'a geçtiyse "aimsiz çocuklar" lafını sorgulaman gerek. Kolay gelsin.

Beyler kusura bakmayın. Uzun süredir CS:GO oynadığım ve oyunsuzluktan sıkıntı çektiğim için Valorant'ı fazla abartmışım.
Aslında pek te güzel ibr oyun sayılmaz. Çünkü FPS oyunlarında karakter ya da hero olayı hoş olmuyor bence. Ve 1 ay oynayıp sıkıltım. Çünkü hangi karakteri kaparsan başka bir üstünlüğü var vs. vs. Kısacası bilek değilde ulti üstünlüğü var. CS:GO'da ise yetenek önemli. Ben CS'den şaşmam bir daha.
Valorant gerçekten sıkmaya başladı. CS:GO'nün hile sistemi iyi olsa Valorant falan dinlemez vuruş hissi mesela CS:GO'da adam vurunca hani kan ve çatırtı çıkar ya o işte çok iyi hissettiriyor. Bence kuşkusuz CS:GO.

Kesinlikle Valorant :)
7 aydır oynuyorum , ortamı güzel yani lol den gelen kitle azıcık kanser olsa da yine de güzel.
Ses sistemi (oyuncu mic sesleri ) cs go dan kat kat iyi . az önce cs girdim yani insanları muteleyesim
geliyor ses kalitesi bi tık kötü valoranta göre .
Oyun da farklı karakterler var , karakterlerin özellikleri kullanılınca silah oyunu olmaktan çıkıp biraz beyni de yormak lazım geliyor.
Ve benim için Valorant ı iyi kılan en önemli tarafında az önce girdiğim cs macında gelen hile mevzusu olması .
Yani sen o kadar emek ver adam gelsin hile açsın ve banlanmasın ..

Geri
Yukarı