Valorant mı CS:GO mu?

1000 saat CS:GO geçmişim var. Valorant CS:GO'ya göre daha stratejik, karmaşık ve eğlenceli. CS:GO'da tüm karakterler aynı olduğu için düşmanın ne yapabileceğini anlıyorsun ama Valorant'da her karakterin kendisine özel yetenekleri olduğu için oyun oldukça çeşitleniyor. CS:GO'da rakip takım her oyun değişse de hep aynı hareketleri yapar ama Valorant'ta bir maçta gördüğün karakterin bomba alanına pencereden yürüyerek geldiğini görürsün ama ikinci maçta aynı karakteri alan başka bir kişi bomba alanına uçarak gelebilir :D

Valorantta 15 ping aldıktan sonra CSGO'da bir el atıyım dedim. Adama awp ile vuruyorum daha sonra tekrar scope açıp düşmesini bekliyorum. Sizde böyle bir şey olmadı mı bu yüzden compatitive oyun oynayamaz oldum yüksek pingim olan.

1000 saat CS:GO geçmişim var. Valorant CS:GO'ya göre daha stratejik, karmaşık ve eğlenceli. CS:GO'da tüm karakterler aynı olduğu için düşmanın ne yapabileceğini anlıyorsun ama Valorant'da her karakterin kendisine özel yetenekleri olduğu için oyun oldukça çeşitleniyor. CS:GO'da rakip takım her oyun değişse de hep aynı hareketleri yapar ama Valorant'ta bir maçta gördüğün karakterin bomba alanına pencereden yürüyerek geldiğini görürsün ama ikinci maçta aynı karakteri alan başka bir kişi bomba alanına uçarak gelebilir :D
Valorant de öyle zaten sadece karakter skillerini bileceksin ayrıca hileden uzak durmak için gidin AFK kalmayın güvenlik puanınız düşmesin.

Source 2'nin pek bir şey değiştireceğini sanmıyorum. En fazla görünüm değişir ve belki FPS artar. Önemli olan şirketin tutumunu değiştirmesi.
Amaçları paradan başka bir şey değil.
Evet böyle olsaydı belki görünümü güzel olabilirdi fakat oyun aynı oyun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gördüğünüz gibi fan yapımı bir Remastered versiyon bile şu anki görünümden kat kat iyi. Koskoca şirket halen 8 yıldır aynı tas aynı hamam gidiyor.

Katılıyorum. Aynı zamanda Riot Games'in ilk FPS oyunu sanırsam.
Valve 1996'dan beri FPS oyunları içinde olmasına rağmen Valorant daha zevkli.
GÜNCELLEME: Uzun bir süre oynadım ve düşündüm de neden halen CS:GO oynuyoruz?
CS:GO oynayanlar net sistemi kaldırmayan, indirmeye/kurmaya üşenen, CS:GO bağımlısı ya da
Valorant'ta 5 dk oynayayıp kafası karışan veya yeteneksizlerdir.
Bunun üstüne kimse bir şey yazmasın. Valorant CS:GO'nun yanında söylenmemeli diyenler asıl CS:GO
Valorant'ın yanında söylenmemelidir.

:D Çok güldüm. Bir FPS oyununda önemli olan grafik değildir. Önemli olan mekanikler vuruş hissi aim gibi şeylerdim. Sen en iyisi 40-50 metreden tarayarak headshot at Valorant'ta. Güzelim AK47'nin içine etmiş Valorant. Bir de CS:GO'nun hile sistemi iyi olsa kimse laf edemez bir tek hile yüzüden kaybediyor.

:D Çok güldüm. Bir FPS oyununda önemli olan grafik değildir. Önemli olan mekanikler vuruş hissi aim gibi şeylerdim. Sen en iyisi 40-50 metreden tarayarak headshot at Valorant'ta. Güzelim AK47'nin içine etmiş Valorant. Bir de CS:GO'nun hile sistemi iyi olsa kimse laf edemez bir tek hile yüzüden kaybediyor.
Son mesaja kadar okur musunuz? Kaç aylık konu yeter artık. Canlandırmayın eski şeyleri.

Ana menüsü basit olsaydı Valorant bence güzel bir oyun. CS:GO bir süre sonra sıkıyor.
Mekanik, FPS CS:GO'dan kat kat iyi. CS:GO para kazanma üzerine yapılmış bir oyun fakat Valorant öyle değil.
ilk öncelikle büyük şirketler her oyununu para için yaparlar bak *büyük şirketler* heleki işin içinde tencent games varsa hani pubg mobile oyununun dağıtımcısı olan he! o şirket varsa o oyunda ne tutku olur nede güncelleme gelir valoranta güncelleme gelmesinin sebebi oyun daha yeni çıktı o yüzden geliyor tıpkı LoL de olduğu gibi olması muhtemel

Her ikisinden de nefret ediyorum.
En azından CS'nin 20 yıllık hatrı var.
Riot'unda hayatımın 10.5 yılını s**mesi var. (LoL'den.)

Formu baştan sona kadar okuduğum zaman çoğu kişi CSGO için sadece hile yönünden kötü olduğunu söylüyor. Şunu hatırlatmak istiyorum Valorant yeni sayılan bir oyun ve hile piyasası gelişmedi. 1-2 sene sonra hile olayına tekrar değinmenizi isterim.

Geri
Yukarı