Valorant neden oynanmaz?

Rage ile atılmış yarı haklı konu. Optimizasyonu gayet iyi. Oyunlarda silahlar kısıtlı olduğuna kesinlikle katılmıyorum. Bu CS'de sadece keleş ve M4 oynuyorlar demekle aynı şey. Oyunda sprey olmadığı doğru. Oyuncu kalitesine de hak veriyorum. Harita da kötü ve buglar sık oluyor.

Keşke yazının sonunu okusaydınız. CS oynamıyorum ve savunmadım. Sadece Valorant'ın gerçekten kötü bir oyun olduğunu söyledim.

O ZMN Valorant yerine CS'yi kotuleyecek bir konu da açsaydiniz. 8 aylık çok oyunculu bir oyundan fazla beklentiniz var. Her şey zamanla oturur. Sonuçta bu hikaye oyunu değil kusursuz çıkması gerekmiyor.

O ZMN Valorant yerine CS'yi kotuleyecek bir konu da açsaydiniz. 8 aylık çok oyunculu bir oyundan fazla beklentiniz var. Her şey zamanla oturur. Sonuçta bu hikaye oyunu değil kusursuz çıkması gerekmiyor.
CS'yi 70 saat oynamadım ve sevmiyorum o yüzden bir konu açmadım :).

Valorant oyunu Riot Games tarafından yapılmış FPS oyunu. Buna göre oyunu kendime göre yorumlayacağım. Katılıyor veya katılmıyor olabilirsiniz bunlar benim şahsi düşüncelerim. Oyunu yaklaşık 70 saat oynadım ve şu an oynamıyorum.
-Oyunun optimizasyonu çok kötü. Ubisoft ile yarışıyorlar acaba hangisi daha kötü. 🤭.
-Oyunda silahlar kısıtlı. Her oyun oyuncuların almaya çalıştığı 3 tane silah var (genel) vandal Phantom ve operatör.
-Oyunun spray özellikleri re-za-let. Oyunda spray ve aim adına hiçbir şey yok. Oyunun mantığı wtcn Ferit'in de dediği gibi artıyı adamın kafasına getiriyorsun ve ölüyor.
CS:GO gibi eski bir oyun bile bu tür konularda Valorant'tan daha iyi.
-Oyuncu kalitesi kötü. Her maç 9 yaşındaki çocuklar geliyordu oyunuma.
-Grafik ayarları berbat. Grafik ayarlarını fullüyorsunuz 10FPS farkediyor. Sisteminiz kötü grafikleri kısayım derseniz FPS değeriniz aynı olacak kendimden biliyorum.
-Oyuna yapılan berbat harita eklemesi.
-Oyuna yeni bir şey geldiğinde sürekli bug oluyor.

Eki Görüntüle 760451

Oyun 5V5 oynanıyor ama harita 10V10'da oynanır o kadar büyük bir harita. Her yerden her an mermi yiyebilirsiniz.
Kendi düşünceme göre R6 > CS:GO > Valorant.
Valorant oyunu Riot Games tarafından yapılmış FPS oyunu. Buna göre oyunu kendime göre yorumlayacağım. Katılıyor veya katılmıyor olabilirsiniz bunlar benim şahsi düşüncelerim. Oyunu yaklaşık 70 saat oynadım ve şu an oynamıyorum.
-Oyunun optimizasyonu çok kötü. Ubisoft ile yarışıyorlar acaba hangisi daha kötü. 🤭.
-Oyunda silahlar kısıtlı. Her oyun oyuncuların almaya çalıştığı 3 tane silah var (genel) vandal Phantom ve operatör.
-Oyunun spray özellikleri re-za-let. Oyunda spray ve aim adına hiçbir şey yok. Oyunun mantığı wtcn Ferit'in de dediği gibi artıyı adamın kafasına getiriyorsun ve ölüyor.
CS:GO gibi eski bir oyun bile bu tür konularda Valorant'tan daha iyi.
-Oyuncu kalitesi kötü. Her maç 9 yaşındaki çocuklar geliyordu oyunuma.
-Grafik ayarları berbat. Grafik ayarlarını fullüyorsunuz 10FPS farkediyor. Sisteminiz kötü grafikleri kısayım derseniz FPS değeriniz aynı olacak kendimden biliyorum.
-Oyuna yapılan berbat harita eklemesi.
-Oyuna yeni bir şey geldiğinde sürekli bug oluyor.

Eki Görüntüle 760451

Oyun 5V5 oynanıyor ama harita 10V10'da oynanır o kadar büyük bir harita. Her yerden her an mermi yiyebilirsiniz.
Kendi düşünceme göre R6 > CS:GO > Valorant.
çok doğru ben hatta bir hata alıyordum hala alıyorum riot desteğe 10 defa yazdım çözüceğiz diyip geçiştirdiler 5 ay oldu hala çözüceğiz yeni güncellemede çözüceğiz diyorlar

Vanguard anti-hile sistemi gibi iyi bir sistem gelirse ve Valorant'taki bazı özellikler CS'ye gelirse ve Türkiye sunucusu açılırsa Valorant diye bir oyun kalmaz.

Öncelikle şunu söyliyeyim Riot fanboyu değilim ama ben bu oyunu seviyorum. Oyun optimizasyonunun kötü olduğunu düşünmüyorum. Benim sistemim o kadar güzel bir sistem olmamasına rağmen 300 FPS aldığım oluyor. Oyunda vandalın spray sisteminin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum Phantom'unda aynı şekilde ama dediğiniz gibi iki silahta da koşarak vurma olayı beni de deli ediyor ama adamlarda bunun farkında düzeltmek istiyorlar ama First Strike adında bir turnuva başlattıkları için onun bitmesini beklemek zorundalar. Oyuncu kitlesi yani evet çok toxicler lanet insanlar gelebiliyor ama yaş kitlesi o kadar da düşük değil her maçımda en az 20 yaşında düzgün adamlarda gelebiliyor. Bunun birazda oyunun ücretsiz olmasına bağlıyorum çünkü herkes girebiliyor. Grafikleri kendi yaratmak istedikleri grafik çerçevesinde iyi bence. FPS ayarları düşürdükçe yükseliyor bunu bizzat denedim ayarları Full kısarsan rezalet oluyor görüntü. Oyuna eklenen İcebox adındaki haritayı bir ben mi seviyorum anlamadım. Bu haritanın eklenmesi birazda oyuncuların suçu bu harita daha bitmemişti. 2021'de çıkması planlanıyordu ama oyunculardan gelen inanılmaz istek üzerine adamlar çok önceden çıkarmak zorunda kaldılar ortayada bitmemiş bir harita çıktı. Oyuna yeni bir şey eklendiğinde evet bug olabiliyor. Valorant'ın arkasında çok büyük bir ekip var oyun daha yeni eminim ileride oyuncuların nefret ettiği tüm şeyler kulak verip düzelticekler. Riot Valve'nin aksine oyuncuların dediklerine kulak veriyor. CS:GO çoğunluğa ne kadar iyi bir oyun gibi gelse de hile sorununu çözmeden CS:GO'dan Valorant'a daha birçok oyuncu geçecek. Kimse kusura bakmasın ama CS:GO'da 100 110 pingle mevlanalarla oynayacağıma Valorant'ta 10 20 pingle hilesiz oyun oynamayı tercih ederim.
Katılıyorum.

Hocam makale için teşekkür ederim resmen oyun hakkında ki düşüncelerimiz aynı. Ben Full HD'de de düşük te de aynı FPS alıyorum. Sistemim o kadar kötü değil oyunu en kötü 80 FPS açar ama 40 civarında GTA 5'te bile 60'ta kaldığı zmanlar oluyordu. Bir hevesle 2 Haziran'ı bekledim ama çok pişmanım hayatta oynanmam. Tekrardan herkese çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı