Valorant neden oynanmaz?

20 Percent

Kilopat
Katılım
10 Mayıs 2016
Mesajlar
3.179
Çözümler
8
Beğeniler
2.063
2. ve 3. madde kısmen haklı ama oyun daha çok yeni, zamanla gelişecektir. Ben CS:GO'dan daha çok keyif alıyorum. Muhtemelen e-spor alanında da en çok ödül dağıtılan birkaç oyundan biri haline gelecek birkaç yıla.
 

reddline

Decapat
Katılım
7 Temmuz 2020
Mesajlar
1.344
Makaleler
3
Çözümler
1
Beğeniler
1.219
CS:GO oynayıp kanser olacağıma Valorant oynayıp kanser olurum. CS:GO'da fazlaca hile var ve ha bire konuşan Rus'lar maçlarda çoğunlukta. Valorant'ta böyle şeyler yok en azından.

Şu Rus'lar klasik bahane olmadı mı ya artık? Bir sürü CS:GO Discord serveri var gidip türklerle rank belirleyip oynayabilirsin. Yada Faceit sistemini dene karşına çok hile çıkmaz oraya özel anti-cheat var. Ve Türk lobisi bulup girebilirsin.
 

ZeroSchulz

Centipat
Katılım
3 Mart 2019
Mesajlar
138
Beğeniler
53
Oyunu gerçekten oynadığınızı düşünmüyorum. Bu yorumları yapabilmek için YouTube'a "Valorant bugs" yazıp bütün videoları izlemişsiniz gibime geliyor.
 

KadirGN

Kilopat
Katılım
1 Kasım 2014
Mesajlar
1.943
Makaleler
3
Çözümler
6
Beğeniler
740
Yer
Uşak
-Grafik ayarları berbat. Grafik ayarlarını fullüyorsunuz 10FPS farkediyor. Sisteminiz kötü grafikleri kısayım derseniz FPS değeriniz aynı olacak kendimden biliyorum.
FX6100 ve R7 250 kullanıyorum.
Darboğaz diye bir şey duydun mu? Grafik ayarlarının CPU kaynaklı FPS'ini etkilememesi çok garipmiş.
 
Katılım
25 Eylül 2020
Mesajlar
34
Beğeniler
7
Oyunu yaklaşık 500 saat oynadım hile sistemi çok güzel hiç hile yok buglar çok fazla ama yeni oyun bir şans verin optimizasyonu konusu buna dahil aim konusunda haklısınız ama isterseniz gidin hilelere aim oynayın 9 yaş kitlesi ise düşük ranklarda bulunmakta oyunda altınım ve toxic yok denecek kadar az çünkü orta üst seviye bir rank ama sen demirden toxic çıkar karşına çünkü o veletler ancak demirde olur.
 

Cyhper Fox

Picopat
Katılım
22 Kasım 2020
Mesajlar
31
Çözümler
1
Beğeniler
22
Toxic, küfürbaz veletler yüzünden bıraktım oyunu. Öğrencilik bitsin alayını mahkemede karşıma çıkaracağım.

Ben 11 yaşındayım, sakin ve sabırlı oynuyorum. Hiç konuşmuyorum, etmiyorum. Benim suçum ne?

Eğer saygılıysan sana velet diyemezler 😀 Sadece ben kendi şahsım adıma sürekli hepinize merhaba arkadaşlar diyen, saçma yorumlar atan.

Örneğin:

Bunu beğenirsen 100 yıl yaşasın.

Diyen insalara velet diyorum.
 

Nicksizfury

Decipat
Katılım
9 Temmuz 2020
Mesajlar
1.094
Makaleler
6
Çözümler
3
Beğeniler
953
Aga her şeyi söylemişsin. Özellikle ıcebox mapi tam bir rezaletti. Aim konusu oyunun başından beri rezalet ve bunu düzeltmiyorlar.

Reis icebox mapinin böyle çıkması yapımcıların değil oyuncuların suçu. Şu anda adamların aktif olarak yaptığı First Strike adındaki turnuvaları devam etmekte ve bu turnuva bitmeden oyundan buglar dışındaki hiçbirşeyi kaldıramaz veya değiştiremezler değiştirirlerse sprayi vs. diğer oyunculara haksızlık olur.
 
Yukarı