Valorant neden oynanmaz?

Oyunu iyi oynuyor olabilirsin. En yüksek liglere ulaşabilir ve en güzel vuruşları yapabilirsin. Dünya turnuvalarını kazanabilir aileni gururlandırabilir ülkenin şanlı bayrağını zirvelerde gösterebilirsin.

Ama bu Valorant'ın ne kadar kötü bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmeyecek.

Amacın ortalığı karıştırmak sanırım çünkü ben sana kanıtlarla beraber kendi fikrimi söyledim ve 20 30 saat değil beta döneminden beri. Yüksek ihtimal 15 16 yaşında bir kardeşimizsin bu yüzden yazdığım şeylere cevap verip veya kaynak göstermek yerine "Valorant çok kötü yha bu bir gerçek" demenden anlaşılıyor.

Amacın ortalığı karıştırmak sanırım çünkü ben sana kanıtlarla beraber kendi fikrimi söyledim ve 20 30 saat değil beta döneminden beri. Yüksek ihtimal 15 16 yaşında bir kardeşimizsin bu yüzden yazdığım şeylere cevap verip veya kaynak göstermek yerine "Valorant çok kötü yha bu bir gerçek" demenden anlaşılıyor.
Ortalığı karıştırmak gibi bir amacım yok. Hem öyle bir şey yapsam elime ne geçecek.
Oyunun optimizasyonunun kötü olduğunu söylüyorum sana sen bana aim diyorsun. O viper karakteri var 1-2 tane skill atıyor zaten 30FPS düşüyor.
Aim konusunda adamın direk kafasına atıyorsun bitiyor. Rastgele 10 tane tarasan zaten 1'i adamın kafasına geliyor.
Oyunu yüksek liglerde oynuyor olabilirsin taktir ederim ayrıca sanırım yüksek bir ligdesiniz bunu içi de ayrı tebrik ederim.
Silver-Gold elosunda kalıp böyle yorumlaman normal. Şimdi anladım neden böyle düşündüğünü :).
Ranked taş çatlasın 30-40 maç girmişimdir. Normal maç takılıyordum genelde.(Rage Quit attığımdan girmiyordum)

Yok. Doğruya doğru. Ama TPS aksiyon oyunu veya Call of Duty oynamıyoruz. Benim için adamı vurduğumda vuruş hissi olması önemli değil. Onu öldürmem önemli. Çünkü rekabetçi bir oyun oynuyoruz. Bak PUBG'ye. Vuruş hissi var mı? Yok. Ama kimse vuruş hissinden bahsetmiyor. Niye? Çünkü oyun rekabetçi online bir oyun.

[Şahsi Fikir] Zaten hile yok diye oynuyoruz. Yoksa Counter Strike gibi bir oyun var iken neden böyle bir oyuna yönelelim. Bence silahları berbat. Biraz gerçekçi silahlar olsaymış bence oynanırdı. Ayrıca oyunun gerçeklikle alakası yok. Çünkü her karakterin özel yeteneği var. R6 gibi olsa iyi olurdu. Fakat oyunda bildiğin büyü filan yapıyorsun.

Yüksek eloda gayet zevk alıyorum oynarken. Düşük elo kitlesi rezalet ama elo yükseldikçe iyileşiyor. Onun dışında yürüyerek vurma inanılmaz saçma ve kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı