Valorant neden oynanmaz?

-Oyunun optimizasyonu çok kötü. Ubisoft ile yarışıyorlar acaba hangisi daha kötü.
-Grafik ayarları berbat. Grafik ayarlarını fullüyorsunuz 10FPS farkediyor. Sisteminiz kötü grafikleri kısayım derseniz FPS değeriniz aynı olacak kendimden biliyorum.
Diğer söyledikleriniz genelde öznel yorumlar olmuş, onlar üstüne konuşmayacağım. Ama optimizasyon ve grafik konusunda hatanız var. Söylediklerinizin aksine, Valorant optimizasyonu çok iyi bir oyun. En yüksek veya en düşük ayarda oynamak oyundaki gecikmeyi etkilemiyor bile. Bu konuda CS:GO'dan oldukça ileride.

Aşağıda teknik analizi mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10 saat falan dayanabilmiştim Valorant'a. Silahlar çok kötü, özellikler gereksiz ve saçma gelmişti, haritalar da pek güzel değildi bir de round başlamadan haritanın belli bir yerine kadar gidebilmemiz bu yüzden oyunun ilk 5 saniyesinde birinin üstüme atlayıp beni öldürmesi yüzünden oyunu silmiştim. R6 varken ne CS:GO ne Valorant'ın (hatta karşılaştırılamaz bile) yüzüne bile bakmam.

Daha iyi anlatılamazdı elinize emeğinize sağlık.
Teşekkür ederim dostum.
Ortalığı karıştırmak gibi bir amacım yok. Hem öyle bir şey yapsam elime ne geçecek.
Oyunun optimizasyonunun kötü olduğunu söylüyorum sana sen bana aim diyorsun. O Viper karakteri var 1-2 tane skill atıyor zaten 30FPS düşüyor.
Aim konusunda adamın direk kafasına atıyorsun bitiyor. Rastgele 10 tane tarasan zaten 1'i adamın kafasına geliyor.
Oyunu yüksek liglerde oynuyor olabilirsin taktir ederim ayrıca sanırım yüksek bir ligdesiniz bunu içi de ayrı tebrik ederim.

Ranked taş çatlasın 30-40 maç girmişimdir. Normal maç takılıyordum genelde.(Rage quit attığımdan girmiyordum)

Arkadaş optimizasyon ile ilgili kaynağı atmış, bilgisayarınızın GPU driverını DDU ile silip yeniden yükleyin zira sorun oyun değil sizin sisteminizle alakalı bir sorun. Dediğiniz gibi olsaydı ( rastgele tara zaten ölüyor) kimse CS:GO'dan bu oyuna geçmezdi. Böyle saçma sapan bir oyun mantığı yok Zula gibi pay to Win gibi bir oyunda bile rastgele tara zaten 10 mermiden 1 tanesi gider gibi cahilce bir fizik yok. Bence sizin ciddi oyun bilgisi hatanız var bu düşüncelerlede gelebileceğin en yüksek lige gelmişsin zaten fazlasını bekleme.

Hocam dediklerinize katılıyorum fakat CS:GO'da da genel silah M4A4 M4A1 s ak 47 AWP.
Bunun cevabını verebilir misiniz?

CS:GO savunmadım. Oynamıyorum bile. Sadece Valorant'ın ne kadar kötü bir oyun olduğunu yazdım. Bazı arkadaşlar bana katıldı bazıları katılmadı olabilir.

Valorant oyunu Riot Games tarafından yapılmış FPS oyunu. Buna göre oyunu kendime göre yorumlayacağım. Katılıyor veya katılmıyor olabilirsiniz bunlar benim şahsi düşüncelerim. Oyunu yaklaşık 70 saat oynadım ve şu an oynamıyorum.
-Oyunun optimizasyonu çok kötü. Ubisoft ile yarışıyorlar acaba hangisi daha kötü. 🤭.
-Oyunda silahlar kısıtlı. Her oyun oyuncuların almaya çalıştığı 3 tane silah var (genel) vandal Phantom ve operatör.
-Oyunun spray özellikleri re-za-let. Oyunda spray ve aim adına hiçbir şey yok. Oyunun mantığı wtcn feritin de dediği gibi artıyı adamın kafasına getiriyorsun ve ölüyor.
CS:GO gibi eski bir oyun bile bu tür konularda Valorant'tan daha iyi.
-Oyuncu kalitesi kötü. Her maç 9 yaşındaki çocuklar geliyordu oyunuma.
-Grafik ayarları berbat. Grafik ayarlarını fullüyorsunuz 10FPS farkediyor. Sisteminiz kötü grafikleri kısayım derseniz FPS değeriniz aynı olacak kendimden biliyorum.
-Oyuna yapılan berbat harita eklemesi.
-Oyuna yeni bir şey geldiğinde sürekli bug oluyor.

Eki Görüntüle 760451

Oyun 5V5 oynanıyor ama harita 10V10'da oynanır o kadar büyük bir harita. Her yerden her an mermi yiyebilirsiniz.
Kendi düşünceme göre R6 > CS:GO > Valorant.

Madem o kadar spreyi kolaysa buyur çıkabiliyorsan Max elmas rankın'a buyur çık. Zaten oyun zaman geçtikçe optimizasyon sorunları geçiyor. Bir de CS'de zaten ilk çıktığında böyle optimizasyonu çok iyi değildi. Aynı CS 1.6'dan aynı yapımcı olduğu için ünlendi ve sevildi Riot'da aynı şekilde. Bence senin kötülediğin kadar kötü bir oyun değil.

Valorant oyunu Riot Games tarafından yapılmış FPS oyunu. Buna göre oyunu kendime göre yorumlayacağım. Katılıyor veya katılmıyor olabilirsiniz bunlar benim şahsi düşüncelerim. Oyunu yaklaşık 70 saat oynadım ve şu an oynamıyorum.
-Oyunun optimizasyonu çok kötü. Ubisoft ile yarışıyorlar acaba hangisi daha kötü. 🤭.
-Oyunda silahlar kısıtlı. Her oyun oyuncuların almaya çalıştığı 3 tane silah var (genel) vandal Phantom ve operatör.
-Oyunun spray özellikleri re-za-let. Oyunda spray ve aim adına hiçbir şey yok. Oyunun mantığı wtcn feritin de dediği gibi artıyı adamın kafasına getiriyorsun ve ölüyor.
CS:GO gibi eski bir oyun bile bu tür konularda Valorant'tan daha iyi.
-Oyuncu kalitesi kötü. Her maç 9 yaşındaki çocuklar geliyordu oyunuma.
-Oyuna yapılan berbat harita eklemesi.
-Oyuna yeni bir şey geldiğinde sürekli bug oluyor.

Eki Görüntüle 760451

Oyun 5V5 oynanıyor ama harita 10V10'da oynanır o kadar büyük bir harita. Her yerden her an mermi yiyebilirsiniz.
Kendi düşünceme göre R6 > CS:GO > Valorant.

Ama şöyle birkaç artısı var hala saçma bir şekilde CS:GO'da olmayan. Türkiye serveri ve düşük ms, çok iyi bir anti-cheat sistemi. Hadi Türkiye serverini geçtim. Ama hala hile sorunu aşırı derecede var.

Oyundaki yetenekler aynı 3 tane sis var. silahlar az ve saçma oyun Zula gibi koşarak vurabiliyorsun oyunda vuruş hissi yok adama vuruyorum manken gibi poz veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı