Valorant neden oynanmaz?

Madem o kadar spreyi kolaysa buyur çıkabiliyorsan Max elmas rankına buyur çık zaten oyun zaman geçtikçe optimizasyon sorunları geçiyor veletler içinde şöyle bir çözüm bulabilirsin Valorant'ta SV değiştirme geldi oradan farklı ülkelere bağlanıp daha az çocuk gorebilirsin ve bir de CS'de zaten ilk çıktığında böyle optimizyasonu çok iyi değildi aynı CS 1.6'dan aynı yapımcı oldugu için ünlendi ve sevildi Riot'da aynı şekilde bence senin kötülediğin kadar kötü bir oyun değil kardeşim bu da benim fikrim .d.

Birader herkes sıkıp vurabiliyor koşarak ve bu oyun zevkinin içine ediyor. Ben rank kasayım kasmasına ama oyun zevki olmadıktan sonra ne anlamı var ve neden düşük ping ile TR serveri varken başka serverlere geçiyorum çok saçma.

Ben Valorant'ı çok seviyorum. 2013 - 2020 CS:GO oyunculuğum vardı. Valorant çıktığından beri oynamıyorum. Tekrar girince inanılmaz hantal geliyor. Vuruş hissi konusunda katılmıyorum. Bu oyun sadece bir shooter değil akıllıca ve seri skill kullanmanız gereken bir takım oyunu. Zaten oyunu özel kılan şey de dengeli karakter sistemi. Sistemimden dolayı da olabilir, teknik bir sorun yaşamadım. Abuk subuk küfürbaz tipler gırla var fakat CS'de sütten çıkmış ak kaşık değil. Zilyon tane hile ve agresif Rus'la uğraşıyorsunuz. Valorant'ta hiç değilse Rus kardeşlerden arınabilir, Türk kitleden de rahatsız olunca istediğiniz sunucuyu mis gibi seçebilirsiniz. Mute seçeneğini de sık sık kullanıyorum. 128 tick 10 ms ve bedava bir oyun. Valorant, bireysel olarak bile fazlasıyla oyuna etki edebildiğiniz, karakterinizi öğrenince çok eğlenceli bir oyun. Skill kullanım zamanlaması da çok önemli. Bunlar tabii tamamen benim düşüncem.

Valorant oyunu Riot Games tarafından yapılmış FPS oyunu. Buna göre oyunu kendime göre yorumlayacağım. Katılıyor veya katılmıyor olabilirsiniz bunlar benim şahsi düşüncelerim. Oyunu yaklaşık 70 saat oynadım ve şu an oynamıyorum.
-Oyunun optimizasyonu çok kötü. Ubisoft ile yarışıyorlar acaba hangisi daha kötü. 🤭.
-Oyunda silahlar kısıtlı. Her oyun oyuncuların almaya çalıştığı 3 tane silah var (genel) vandal Phantom ve operatör.
-Oyunun spray özellikleri re-za-let. Oyunda spray ve aim adına hiçbir şey yok. Oyunun mantığı wtcn feritin de dediği gibi artıyı adamın kafasına getiriyorsun ve ölüyor.
CS:GO gibi eski bir oyun bile bu tür konularda Valorant'tan daha iyi.
-Oyuncu kalitesi kötü. Her maç 9 yaşındaki çocuklar geliyordu oyunuma.
-Grafik ayarları berbat. Grafik ayarlarını fullüyorsunuz 10FPS farkediyor. Sisteminiz kötü grafikleri kısayım derseniz FPS değeriniz aynı olacak kendimden biliyorum.
-Oyuna yapılan berbat harita eklemesi.
-Oyuna yeni bir şey geldiğinde sürekli bug oluyor.

Eki Görüntüle 760451

Oyun 5V5 oynanıyor ama harita 10V10'da oynanır o kadar büyük bir harita. Her yerden her an mermi yiyebilirsiniz.
Kendi düşünceme göre R6 > CS:GO > Valorant.

Öncelikle şunu söyliyeyim Riot fanboyu değilim ama ben bu oyunu seviyorum. Oyun optimizasyonunun kötü olduğunu düşünmüyorum. Benim sistemim o kadar güzel bir sistem olmamasına rağmen 300 FPS aldığım oluyor. Oyunda vandalın spray sisteminin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum Phantom'unda aynı şekilde ama dediğiniz gibi iki silahta da koşarak vurma olayı beni de deli ediyor ama adamlarda bunun farkında düzeltmek istiyorlar ama First Strike adında bir turnuva başlattıkları için onun bitmesini beklemek zorundalar. Oyuncu kitlesi yani evet çok toxicler lanet insanlar gelebiliyor ama yaş kitlesi o kadar da düşük değil her maçımda en az 20 yaşında düzgün adamlarda gelebiliyor. Bunun birazda oyunun ücretsiz olmasına bağlıyorum çünkü herkes girebiliyor. Grafikleri kendi yaratmak istedikleri grafik çerçevesinde iyi bence. FPS ayarları düşürdükçe yükseliyor bunu bizzat denedim ayarları Full kısarsan rezalet oluyor görüntü. Oyuna eklenen İcebox adındaki haritayı bir ben mi seviyorum anlamadım. Bu haritanın eklenmesi birazda oyuncuların suçu bu harita daha bitmemişti. 2021'de çıkması planlanıyordu ama oyunculardan gelen inanılmaz istek üzerine adamlar çok önceden çıkarmak zorunda kaldılar ortayada bitmemiş bir harita çıktı. Oyuna yeni bir şey eklendiğinde evet bug olabiliyor. Valorant'ın arkasında çok büyük bir ekip var oyun daha yeni eminim ileride oyuncuların nefret ettiği tüm şeyler kulak verip düzelticekler. Riot Valve'nin aksine oyuncuların dediklerine kulak veriyor. CS:GO çoğunluğa ne kadar iyi bir oyun gibi gelse de hile sorununu çözmeden CS:GO'dan Valorant'a daha birçok oyuncu geçecek. Kimse kusura bakmasın ama CS:GO'da 100 110 pingle mevlanalarla oynayacağıma Valorant'ta 10 20 pingle hilesiz oyun oynamayı tercih ederim.

Öncelikle şunu söyliyeyim Riot fanboyu değilim ama ben bu oyunu seviyorum. Oyun optimizasyonunun kötü olduğunu düşünmüyorum. Benim sistemim o kadar güzel bir sistem olmamasına rağmen 300 FPS aldığım oluyor. Oyunda vandalın spray sisteminin o kadar kötü olduğunu düşünmüyorum Phantom'unda aynı şekilde ama dediğiniz gibi iki silahta da koşarak vurma olayı beni de deli ediyor ama adamlarda bunun farkında düzeltmek istiyorlar ama First Strike adında bir turnuva başlattıkları için onun bitmesini beklemek zorundalar. Oyuncu kitlesi yani evet çok toxicler lanet insanlar gelebiliyor ama yaş kitlesi o kadar da düşük değil her maçımda en az 20 yaşında düzgün adamlarda gelebiliyor. Bunun birazda oyunun ücretsiz olmasına bağlıyorum çünkü herkes girebiliyor. Grafikleri kendi yaratmak istedikleri grafik çerçevesinde iyi bence. FPS ayarları düşürdükçe yükseliyor bunu bizzat denedim ayarları Full kısarsan rezalet oluyor görüntü. Oyuna eklenen İcebox adındaki haritayı bir ben mi seviyorum anlamadım. Bu haritanın eklenmesi birazda oyuncuların suçu bu harita daha bitmemişti. 2021'de çıkması planlanıyordu ama oyunculardan gelen inanılmaz istek üzerine adamlar çok önceden çıkarmak zorunda kaldılar ortayada bitmemiş bir harita çıktı. Oyuna yeni bir şey eklendiğinde evet bug olabiliyor. Valorant'ın arkasında çok büyük bir ekip var oyun daha yeni eminim ileride oyuncuların nefret ettiği tüm şeyler kulak verip düzelticekler. Riot Valve'nin aksine oyuncuların dediklerine kulak veriyor. CS:GO çoğunluğa ne kadar iyi bir oyun gibi gelse de hile sorununu çözmeden CS:GO'dan Valorant'a daha birçok oyuncu geçecek. Kimse kusura bakmasın ama CS:GO'da 100 110 pingle mevlanalarla oynayacağıma Valorant'ta 10 20 pingle hilesiz oyun oynamayı tercih ederim.
En iyisi dediğim gibi R6.
Oyunun ücretsiz olması ve çocukların bedavadan erişebilmesi konusunda haklısınız.

En iyisi dediğim gibi r6.
Oyunun ücretsiz olması ve çocukların bedavadan erişebilmesi konusunda haklısınız.

Sizin fikriniz saygı duyarım ama ben R6'yı pek sevmiyorum. Valorant'ın taktiksel yavaş oynanışı daha fazla hoşuma gidiyor. Aynen zaten adamlar sen veletsin bir daha oyuna giremezsin deyip banlama gibi bir imkanları yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı