Valorant neden oynanmaz?

Kimse boğazınızı sıkmıyor bu oyunu oynayacaksın diye ne oynarsan oyna. İnsanların oyun zevklerini, sevdiği oyun türlerini tartışmak senin veya bir başkasının haddine değil. Elmas ve altı eloda oynayıp çocuklarla uğraşıyorum demek ayrı bi kafa, elmas üstü çocuk denecek insan bulmak imkansız derecede. Kendi yeteneksizliğinizi oyunlara mal etmeniz dışarıdan çok cringe gözüküyor.

Valorant, apex ve fortnite. Mahşerin 3 çöplüsü ve bu 3 çöp oyunun çöp oyuncu kitlesi. Nerede küfürbaz velet ve ergen var bu oyunlarda toplanmış durumda. Saçma sapan oyunlar:)

Kimse boğazınızı sıkmıyor bu oyunu oynayacaksın diye ne oynarsan oyna. İnsanların oyun zevklerini, sevdiği oyun türlerini tartışmak senin veya bir başkasının haddine değil. Elmas ve altı eloda oynayıp çocuklarla uğraşıyorum demek ayrı bi kafa, elmas üstü çocuk denecek insan bulmak imkansız derecede. Kendi yeteneksizliğinizi oyunlara mal etmeniz dışarıdan çok cringe gözüküyor.
İyi o zaman kimse hiçbir oyun hakkında yorum yapmasın eleştirmesin. Ne kadar saçma bir yorum bu:D Kendi görüşlerini belirtmiş ve kitlesi gerçekten de kötü. Rekabetçi maç atmak için 13 derecesiz maç atmış olmanız gerekiyor 2. maçtan sonrasına katlanamadım çıktım:)

Silver-Gold tarafında oynadım oyunu. Genelde 9 yaşındakilerle beraber oynadım ne annem kaldı ne Allah'ım öyle söyleyeyim :).
Aynen Riot Games ve Valve oyuncu kitlesini kendi belirliyor zaten değil mi? Ona kalır ise, Ruslar CS:GO'da çok toxicler ve TR sunucusu bile yok! İnsanlar 30 pingle oynarken benim en az 80 pingle oynamam adil değil.

VALORANT genel olarak iyi bir oyun. Phantom ile koşarak HS atmayı rüyanda belki görebilirsin :) 70 saat oynadım demişsin ama genelde Bronz rütbesinde oynadığın için yanına hep küçük çocuklar gelmiş :) Ama CS:GO'da her yerde rus toxic oyuncusu bulabilirsiniz. Kesinlikle taraflı bir eleştiri olduğunu düşünüyorum. Haksızsınız bence.

Aynen Riot Games ve Valve oyuncu kitlesini kendi belirliyor zaten değil mi? Ona kalır ise, Ruslar CS:GO'da çok toxicler ve TR sunucusu bile yok! İnsanlar 30 pingle oynarken benim en az 80 pingle oynamam adil değil.

VALORANT genel olarak iyi bir oyun. Phantom ile koşarak HS atmayı rüyanda belki görebilirsin :) 70 saat oynadım demişsin ama genelde Bronz rütbesinde oynadığın için yanına hep küçük çocuklar gelmiş :) Ama CS:GO'da her yerde rus toxic oyuncusu bulabilirsiniz. Kesinlikle taraflı bir eleştiri olduğunu düşünüyorum. Haksızsınız bence.
Öyle düşünebilirsiniz. Bronzdan altına kadar çıktım sonra plata çıkmaya çalışırken takıma hep veletler geldiği için bıraktım.

Ben de normalde tf2'ciydim ama sınıftakilere uymak için kurdum, bence kötüydü. Bir kere mermiler aşırı yüksek hasar veriyor ve daha arkana dönemeden ölebiliyorsun. Oyun öyle özgün de değil o yüzden artık oynayacağımı düşünmüyorum.

Mekanikler yok grafiklerden kim bahsediyor ki. Boş oyuncuların oynayacağı bir oyun. Sözde kızgın ve gülme atanlar CS:GO'da vurulunca hile diye ağlayan kesim herhalde. R7 240 ve İ3 4160 ile oyunu oynayamıyorum 40 FPS değerlerine düşüyor, güzel optimizasyon. 50ms üstü değer alınca oyunun sapıtması, silahı bıçak gibi tutması gibi güzel özellikler barındırıyor. En sevdiğim oyun!

Geri
Yukarı