Valorant rank düşürme hizmeti var mı?

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Tek başıma yapamıyorum. Takıma kıyamıyorum oynuyorum, böyle ücreti karşılığında 5 kişi girip kimsenin oyununu zehir etmeden rank düşürebileceğim bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haha hocam ilahi aklıma direkt Erşan kunerideki Küçültme sahnesi geldi 😂 Genelde Rank yükseltmeyi sorarlar. Aynı dizideki gibi merak ettim rankınız ne hocam sahi söyleyin bi?😅 Cevaba gelecek olursak en mantıklısı Ölüm maçında Düşük Ranklı arkadaşlarla maça girmek ve tek silahla oynayın skillsiz vs hem biraz şartlar eşitlenir hem de kaybedince de sıkıntı olmaz ama genede kazanırsınız muhtemelen 1-2 oyun ancak takıma kıyamıyorum diyorsanız ve iyi niyetli biriyseniz ee yapacak bir şey yok biliyorsun hocam iyi niyetliysen biraz acı çekeceksin bazen o 3-5 kazanmayı da çekeceksin😇

Son düzenleme:
Tek başıma yapamıyorum. Takıma kıyamıyorum oynuyorum, böyle ücreti karşılığında 5 kişi girip kimsenin oyununu zehir etmeden rank düşürebileceğim bir yer var mı?
Bunu yapmak için buna niyetli birkaç kişi daha bulup takımı böylece doldurun. Takımınızda rank yükseltmek isteyen bir kişi bile bulunmasın. Hepsi yakın dövüş oynasın, böylece şartları dengelemeye çalışın. Kaybettiğinizde hem siz amacınıza ulaşıcaksınız, hemde insanlara yardım etmiş olacaksınız.

Haha hocam ilahi aklıma direkt Erşan kunerideki Küçültme sahnesi geldi 😂 Genelde Rank yükseltmeyi sorarlar. Aynı videodaki gibi merak ettim rankınız ne hocam sahi söyleyin bi?😅 Cevaba gelecek olursak en mantıklısı Ölüm maçında Düşük Ranklı arkadaşlarla maça girmek ve tek silahla oynayın skillsiz vs hem biraz şartlar eşitlenir hem de kaybedince de sıkıntı olmaz ama genede kazanırsınız muhtemelen 1-2 oyun ancak takıma kıyamıyorum diyorsanız ve iyi niyetli biriyseniz ee yapacak bir şey yok biliyorsun hocam iyi niyetliysen o 3-5 kazanmayı da çekeceksin😇
Aklıma geldi sahne tekrar gece gece gülümsettiniz hocam.
Düşündüm ama yani öyle arkadaşlarınızla birlikte girip direkt teslim olarak düşebilirsiniz onun dışında aklıma gelmiyor. Düşük rank hesap alabilirsin ama yani smurf olmak istiyorsan ama bu seferde onların zevkini bozarsın.

Evet var. Google'da "Valorant Derank", "Valorant Derank Service" diye aratırsanız rahatlıkla bulursunuz. Aynı şey CS için de vardı. İsterseniz parayla derank hizmeti alıp rankınızı istediğiniz ranka hızlıca düşürtebiliyordunuz veya steam'da derank grupları var, gruplarda alt tarafta rank düşürmek isteyen oyuncular cs davet konudu birbiriyle paylaşırdı, güncel yorum atanlar birbirini oyunda davet edip lobi kurardı ve istediği kadar lose alıp ranklarını istedikleri seviyeye düşürürdü. Globalken çok yapmıştım. Defalarca global rütbeden silvere düşürerek tekrar çıktım. İnsanların bunu yapmak için birden fazla sebebi vardı, tek tek yazarsam makale olur, en iyisi burda bırakmak.

Seviyenizdeki kişilere kıyamayıp, seviyenizin altındaki kişilerin oyununu mu mahvetmek istiyorsunuz? Ön yargılı bir soru sordum fakat başka bir anlamı varmış gibi gelmiyor bana.

Rank düşmek içinde, tamamen troll arkadaşlar bulup neredeyse her maçı kaybetebilirsiniz.

Hayır aksine eğlenmek için, takıma gelen aptallardan baydım artık, tryhard oynamakta istemiyorum, demir eloda böyle takımla muhbabbet sohbet ve tamamen onlar gibi oynamak, ara sıra kardeşimin bronz hesabına giriyorum 15 üstü bile vurmuyorum ayıp olmasın diye.

Aklıma geldi sahne tekrar gece gece gülümsettiniz hocam.

Düşündüm ama yani öyle arkadaşlarınızla birlikte girip direkt teslim olarak düşebilirsiniz onun dışında aklıma gelmiyor. Düşük rank hesap alabilirsin ama yani smurf olmak istiyorsan ama bu sefer de onların zevkini bozarsın.

Dediğim gibi.

Hayır aksine eğlenmek için, takıma gelen aptallardan baydım artık, tryhard oynamakta istemiyorum, demir eloda böyle takımla muhbabbet sohbet ve tamamen onlar gibi oynamak, ara sıra kardeşimin bronz hesabına giriyorum 15 üstü bile vurmuyorum ayıp olmasın diye.

Dediğim gibi.
Hocam bana ulaşsanıza.
Discord adresi vermek yasak mı? Ona göre yazıyım.

Hocam hesaba yazık etmek yerine yeni bir hesap açın 1-2 el ciddi oynamayın. O zaman sizi zaten bronz-altın arası oyuncularla oynatır.

Geri
Yukarı