Valorant rank kasmalı mıyım?

• Konuyu başlatan zCurq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 2B

zCurq

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Dilenci
Sezon ne zaman bitecek bilmiyorum ama oyundan rekabetçi modu yakın sürede kapanacak diyor şu an rankım Silver 1 ama hayatımı bir kenara bırakıp rank mı kasmalıyım yoksa aynı şeyi sizce sonraki sezona mı saklamalıyım?
Eğer rank kasmazsam hangi Rank'a düşerim ayrıca arkadaşım sezon sıfırlandıktan 1-3 gün sonra başla dedi çünkü çoğunluk senin rankına düşecek işin zor olur dedi doğru mudur?

Sezon ne zaman bitecek bilmiyorum ama oyundan rekabetçi modu yakın sürede kapanacak diyor şu an rankım Silver 1 ama hayatımı bir kenara bırakıp rank mı kasmalıyım yoksa aynı şeyi sizce sonraki sezona mı saklamalıyım?
Eğer rank kasmazsam hangi Rank'a düşerim ayrıca arkadaşım sezon sıfırlandıktan 1-3 gün sonra başla dedi çünkü çoğunluk senin rankına düşecek işin zor olur dedi doğru mudur?

Oyunlar boş vakit kaybıdır, işten ya da okuldan sonra kalan boş vaktini dünden daha iyi olmak için harcamıyorsan, bir istatistik olarak kalacaksın.

Salı akşamı. Kasmayın. Bir işe yaramaz.
Şu anda kasmazsanız düşmezsiniz. Gelecek sezon aynı yerden başlarsınız büyük ihtimal.
Kendisi "yeni sezon başladıktan birkaç gün sonra rekabetçi girmeye başla" demek istemiştir. Çünkü o dönemde çok smurf veya yerleşememiş oyuncu oluyor.

Salı akşamı. Kasmayın. Bir işe yaramaz.

Şu anda kasmazsanız düşmezsiniz. Gelecek sezon aynı yerden başlarsınız büyük ihtimal.
Kendisi "yeni sezon başladıktan birkaç gün sonra rekabetçi girmeye başla" demek istemiştir. Çünkü o dönemde çok smurf veya yerleşememiş oyuncu oluyor.

Evet sanırım ondan bahsetti o zaman sezon bitince başlarım kasmaya teşekkür ederim.

Hiç bir zaman başlamamalısın. Valorant'ı bırakınca ne kadar zaman kaybı olduğunu anlayacaksın. Ama boş vaktin çoksa şimdi başla. Ben bu sezon aralarında hep bir kademe bedava yükseldim.

Hocam Valorant bence oynanılabilecek bir oyun değil. Kitlesi başlı başına bir sebep zaten. Eğer vakit geçirmek istiyorsanız farklı online oyunlara yönelmenizi öneriyorum. Veya seviyorsanız hikayeli oyunlar, simülasyon oyunları oynayabilirsiniz.

Hiçbir zaman başlamamalısın. Valorant'ı bırakınca ne kadar zaman kaybı olduğunu anlayacaksın. Ama boş vaktin çoksa şimdi başla. Ben bu sezon aralarında hep bir kademe bedava yükseldim.

Tamamdır hocam bakarım bir çaresine.
1641635843551.png

Yeni konular

Geri
Yukarı