Valorant rank kasılmıyor

• Konuyu başlatan MzSe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 97

MzSe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bazı YouTuber'lere bakıyorum 1 kişi giriyor ve aimi benimkinden kötü. Fakat daha fazla rank kasıyor. Başka serverlerde oynuyor fakat etki edeceğini düşünmüyorum. Ben 2-3 kişi giriyorum değişiyor.

Arkadaşlar bazı YouTuber'lere bakıyorum 1 kişi giriyor ve aimi benimkinden kötü. Fakat daha fazla rank kasıyor. Başka serverlerde oynuyor fakat etki edeceğini düşünmüyorum. Ben 2-3 kişi giriyorum değişiyor.

Ekiple oynamalısın. Eşleştirme sistemi kötü yapacak bir şey yok.

Aimine güveniyorsan TR'de oynama. Frankfurt daha iyi bir tercih olabilir.

Yani onu bulurumda mesela dediğim youtuber tek başına nasıl plat oluyor aimi kötüyken?
Belki de adamın aimi sana kötü geliyor olabilir mi? oynadığı eloya göre normal ve ya biraz daha üst seviyededir diye düşünüyorum. bahsettiğin youtuber/yayıncı kim?

Oyunu 1.5-2 sene oynadım. Öncesinde hiç FPS deneyimim olmadığı için ilk 3-9 ay hep demir-gümüş arası takıldım. Bu sırada baya eğitim videoları izledim farklı kanallardan, ne kadar yardımcı olmuştur bilmiyorum. 9 ay sonrası falan yavaş yavaş altın plat ve en sonunda dia2 de bıraktım, oyundan soğudum.
Maç öncesi aim falan hiçbir şey kasmadan bunları yaptım ama oynadığım belli bir karakter varsa da lineup vesaire öğrendim. Oynaya oynaya olacak birşey bu tabikide aimlab falan kasarak daha hızlı yükselebilirsin.

Geri
Yukarı