Valorant üzerinden edilen küfür ve cimer şikayeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu cimer çıktığından beri herkes birini şikayet ediyor, bana çok saçma geliyor. Fakat arkadaşın dediği hakaretler ağır, ondan iyi şanslar diyorum. Böyle şikayet edildiğini bu tür oyunlarda sövenler görürse korkudan yapmaz diye düşünüyorum. Halen bana saçma geliyor ama :p

Şu cimer çıktığından beri herkes birini şikayet ediyor, bana çok saçma geliyor. Fakat arkadaşın dediği hakaretler ağır, ondan iyi şanslar diyorum. Böyle şikayet edildiğini bu tür oyunlarda sövenler görürse korkudan yapmaz diye düşünüyorum. Halen bana saçma geliyor ama :p

Bak sen de haklısın ben zaten oyuncuların birbirine ettikleri küfürleri umursamam pek oyun başladığın da herkesi muteliyorum kafam rahat ancak bu edilen laflar yenilir yutulur cinsden değil benim 2.niyetim zaten en azından bu olaydan bir sonuç çıktığı zaman burada paylaştığım da insanların bunu görüp biraz daha kendilerine dikkat etmelerini sağlamak ;)

Sonuç gelecek ortalama zannediyorum 1 2 aya kadar ifade için beni adliyeye çağırırlar orada ifade veririm kanıtları da sunarım sonrası zaten malum :D 4 kere bu şekilde gittim ifade verdim savcılığı 4 üde aynı şekil de oldu :) Ara bulucu falan girdi araya dedim ki 10 bin TL aşağısında geri çekmiyorum davayı. Mecbur ödemek zorunda kaldılar Siz siz olun bence karşınız da ki kim ne yapar ne yapabilir düşünmeden hareket etmiyorum. Ben Valorant da normal de sesleri muteleyip oynuyorum ancak bu küfürü görünce dayanamadım ;)
Hocam bu tip olaylardan 10.000 lira para alabildiniz demek. Hayatının darbesini yaşatmışsınız şahısa.

Sırf darbe ile dalga geçmesi bile en kötü şey o kadar insan şehit oldu çocuk oyuncağımı bu? Ben yapayım yapayım sonra özür dileyim.
Haklısınız hocam. Milli değerlerle, gururlarımızla acayip şekilde dalga geçen sözde Türk olan insanlardan bıktım usandım. O kadar çok görünce ben bir çeşit kaynaklardan fon sağlandığını düşünmeye başladım bu şahıslara.

Haklısınız hocam. Milli değerlerle, gururlarımızla acayip şekilde dalga geçen sözde Türk olan insanlardan bıktım usandım. O kadar çok görünce ben bir çeşit kaynaklardan fon sağlandığını düşünmeye başladım bu şahıslara.
Kimsenin laf etmediği, saygı duyduğu şeylere sövünce kendilerini havalı sanıyorlar sanırsam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı