Vatan Bilgisayar monitör ölü piksel sorunu ve iade süreci

O kodu konuşurken verirseler alın. Ya da mail atabilirler. Firmadan firmaya değişen bir durum çünkü. Dediğiniz gibi bayram sonrasına kalmasın. Ne kadar çabuk o kadar iyi. Kafanız da rahat eder. :)
Evet bu iş uzamasın istiyorum umarım kargoya verdikten sinra bi hasar olmaz da iade kabul ederler :)

Kutusunun üzerine güzelce bir kutu veya nalburdan patpatlı poşet alıp kaplarsanız bir şey olmaz.
Tamamdır teşekkürler gelişme oldukça buraya yazacağım :)
Müşteri hizmetlerini aradım en yakın Vatan Bilgisayar mağazasına götürmemi ve test edeceklerini söylediler, ürün olduğu gibi aynı mı diye ondan sonra iade başlatacaklarmış. Kargo ile göndermezsem daha iyi olacağını söylediler çünkü herhangi bir hasar alması durumunda kimin hatalı olduğu bilinmez. Boşu boşuna kargoda hasar alıp, iade etmeyip bana gönderirlerse daha da kötü olur durum. Böyle daha hayırlı olacak galiba. Topladım kutusunu, biraz zorlandım, hafif çıt sesi falan geldi ama baya dikkatli koydum umarım sorun yoktur :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı