Vatan Siparişim iptal edildi

Yer
AMASYA
Daha fazla  
Meslek
Harita Tek. / Şehir Plancı
Herkese merhaba. Yine ben. Vatan bilgisayardan bilgisayarın gelmesini beklerken onay formunun ellerine ulaşmadığından dolayı siparişin iptal haberi geldi. 4 gündür uğraşıyordum sonuç olarak paramı geri iade ettiler. Bende cuma günü tekrar sipariş vereceğim. Bi bakın istedim uyumsuzluk olmasın diye.

Bence benim gösterdiğim monitörü almalısın, ayrıca ramleri 2133 MHz seçmişsin, yanlış yapmışın 1866 MHz almalısın ayrıca işlemcini FX6100 yap ve ekran kartını HD7970 DirectII TOP yapmaya çalış.

Senin dediğin ekranla değişim yaptım. Fakat Ram ve işlemciyi anlamadım neden düşürmek gerekli. Yoksa sadece adı büyükde işlevlerimi küçük ?

- - - Güncellendi - - -

7970 DirectII Tpo stokta yok ve 1866 Mhz iki ram var hangisi sizce
GSkill 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1. 5V Dual Kit Ram 91$+KDV
CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance 1866MHz DDR3 CL9 Ram 78$+KDV

O sistemde HD, 23 inç ve 2 MS tepki süresine sahip bir monitör olmalı diye düşünüyorum.
Ayrıca ThermaleTake Contac 31 yerine Contac 30 almanı öneririm. %25 ile 77 liraya aldım ben Vatan'dan.

Daha iyi bir monitör almanı öneririm, kesinlikle.

GSkill öneririm, işlemcini FX6100 yapmalısın günlük olarak her işini rahatlıkla yapar, oyunlarda zaten şu anki işlemcini alsan dahi FPS artısı olmayacak. Soğutucuyu Contac30 yapmalısın BilgisayarKurdu'nun dediği gibi. 23 inç monitör bulabilirsen 2 ms tepkime süreli ve ASUS ya da Samsung bütçene uyarsa hemen almalısın.

Soğutucu Contac30 oldu ramda dediğin gibi Gskill oldu. Ekran olarak daha bakınıyorum ve neden fx6100 fx8320 ile arasında nasıl bi fark var ?

Eğer bütçen yeterli değil ise işlemciden biraz kısıp daha iyi bir monitör alabilirsin.
En azından 380 liraya bu monitöre almalısın.
VATAN COMPUTER - SAMSUNG - 23" S23B350H GEN

- - - Güncellendi - - -

Eğer bütçen var ise işlemciyi düşürmeden monitörü yükselt.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı