Vatan ürününü kaybetti

gLo1NN

Hectopat
Bu gün yetkili servisimi aradım M.2 SSD Vatan garanti bölümünde olmadığını öğrendim ve bana M.2 SSD'nin yetkili servisini aramamı söylediler, yetkili servisi aradığımda ürünün 25 Mart'ta Vatan'a gönderdiklerini söylediler geri Vatan müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün hala kendinde olmadığını söylediler. Ben Vatan'ı nasıl şikayet edebilirim hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Bu gün yetkili servisimi aradım M.2 SSD Vatan garanti bölümünde olmadığını öğrendim ve bana M.2 SSD'nin yetkili servisini aramamı söylediler, yetkili servisi aradığımda ürünün 25 Mart'ta Vatan'a gönderdiklerini söylediler geri Vatan müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün hala kendinde olmadığını söylediler. Ben Vatan'ı nasıl şikayet edebilirim hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim.
(THH) Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurabilirsin.

Şikayet etme dava et, üstüne SSD'nin içinde çok mühim bilgilerin olduğunu iletirsen tertemiz tazminat kaparsın, miss.

Sana yapılan nasıl bir aptallık örneğidir bu mağazanın başında kim varsa acilen uzaklaştırılmalıdır.

Şikayet etme dava et, üstüne SSD'nin içinde çok mühim bilgilerin olduğunu iletirsen tertemiz tazminat kaparsın, miss.
Yanlış bilmiyorsam böyle bir şey pek mümkün değil. Vatan bilgisayar ürünleri garantiye getiren kişilerden ürünleri sıfırlayıp getirmesini istiyorlar. Özellikle ben laptop gönderirken içindeki bilgilerin silinmiş olması gerektiğini söylemişlerdi ve sözleşmede yazıyordu sanırım.

30 Nisan'dan sonra hukuki işlemlerin başlayacağını söylüyorlar şimdiden başvurmam gerekir mi yoksa beklemeli miyim?

Vatan Bilgisayar harddisk gibi veri depolayan birimlerin içindeki bilgilere karışmadıklarını garanti ve servis sürecindeki maddeler de yazmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı