Vatan'dan ayıplı mal geldi

Ben de vatandan toplamıştım, hatta işlemciyi 2 ay sonra açtım ama götürüp vatana orda açtım kasayıda orda toplattım. Hatta PSU bozuldu PC yi açar açmaz aynı gün geri götürdüm direk yarım saat içinde iade alıp yenisini verdiler. Ama burdaki olay ben ürünü 3 ay önce alsamda kutuyu vatanda gözlerinin önünde açmamdı. Sana tavsiyem bundan sonra kutu açılımı yaparken kayda al. Yoksa garantiyle uğraşırsın.

Bende iade almazlar diye biliyorum ücretli şekilde tamir yapabilirler. Onun haricinde bende İnternet Vatandan almıştım işlemcimi ve pinlere hiç bakmadım, herhangi bir sorun yaşamadım şuan içime kurt düştü bir açıp baksam mı? diye. Sonuçta voltaj pini vs ise işlemci halen çalışabilir diye biliyorum.

Bende iade almazlar diye biliyorum ücretli şekilde tamir yapabilirler. Onun haricinde bende İnternet Vatandan almıştım işlemcimi ve pinlere hiç bakmadım, herhangi bir sorun yaşamadım şuan içime kurt düştü bir açıp baksam mı? diye. Sonuçta voltaj pini vs ise işlemci halen çalışabilir diye biliyorum.
Aman video çekerek aç :D Sonra başına iş açma boşu boşuna :)

Hayır, sen yaptın. 🙃 (!)
Ne alaka. Ben kendimi bilmiyor muyum.
Açmanızı öneririm fakat lu hatayı yapmayın benim gibi siz video çekerek açın kutuyu.

Geri
Yukarı