Ve Dolar 4.90

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İmam hatip liseleri gayet de güzel liseler. Hem dinimizi öğrenip hem de diğer dersleri öğreniyoruz. Sanki imam hatip liseleri pislik ve eğitimsiz liseler mi? Güldürmeyin beni. Benim ablam imam hatip okudu ve gayet de memnun kaldı. Kusura bakmayın ama yaptığınız tam bir din düşmanlığı.

Din ile bunun ne alakası var. İstersen Amerikan Kolejinde oku , sen istediğin zaman din eğitimi alamaz mısın?
Olayı farklı yere çekmeye çalışmayın.

İmam hatip liseleri gayet de güzel liseler. Hem dinimizi öğrenip hem de diğer dersleri öğreniyoruz. Sanki imam hatip liseleri pislik ve eğitimsiz liseler mi? Güldürmeyin beni. Benim ablam imam hatip okudu ve gayet de memnun kaldı. Kusura bakmayın ama yaptığınız tam bir din düşmanlığı.
Dinler okulda öğrenilmez. Aile öğretir dini. Okulda derslerini, bilimi, Dünya'yı öğrenirsin.

Adama sormazlar mı ikinize birden?
Her imam hatipli senin ablan gibi mi?
Her mühendis nasıl gibi?

Sonuçta ekonomi de bozuk, eğitim de..

İyi bir lisemi haha haydi benim kuzen okumasa doğru diyeceğim de okul çıkışı parkta sevişenlermi dersin Müslüman görünümlü deistlermi dersin bence sen seç

Doların neden çıktığı belli. Tamamen devletin yanlış yönetimi. Artık cami yerine fabrika yapıp, üretimi arttırmak, İmam hatip yerine adam akıllı liseler yapıp eğitim seviyesini arttırmak varken maalesef her şeyi dış mihraklara atıp oldu bittiye getiriyoruz.

Dediklerinde haklısın ancak global ve çağdaş bir eğitime yönelmek istiyorsan ilk olarak dili düzeltmek gerekir. " adam akıllı " yerine doğru düzgün denilerek başlanabilir işe.

Yov Amarıga gısganıyir. Haainn!! Vatan hainii!!! Fedöcüüü!!

Yol yapii. Ato kafa atiyiii.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmam Hatipler niteliksiz liseler, üniversite sınavlarında İmam Hatip mezunlarının başarısını(daha doğrusu başarısızlığını) görüyoruz. Bu ülkenin kaliteli fen liselerine ihtiyacı var. Her mahalledeki liseyi İmam Hatip lisesine çevirirsen, her fabrikanı satıp yerine kıraathane sözü verirsen işte Türk Lirası da böyle tepetakla olur. Ben 5 sene önce fetoya karşı duranlara "din düşmanı, Muhterem Hoca Efendimizden özür dile" diyenleri de unutmadım, şimdi bakıyorun o fetoyu savunanlar kendileri hariç herkese fetocu diyorlar.

İmam Hatipler niteliksiz liseler, üniversite sınavlarında İmam Hatip mezunlarının başarısını(daha doğrusu başarısızlığını) görüyoruz. Bu ülkenin kaliteli fen liselerine ihtiyacı var. Her mahalledeki liseyi İmam Hatip lisesine çevirirsen, her fabrikanı satıp yerine kıraathane sözü verirsen işte Türk Lirası da böyle tepetakla olur. Ben 5 sene önce fetoya karşı duranlara "din düşmanı, Muhterem Hoca Efendimizden özür dile" diyenleri de unutmadım, şimdi bakıyorun o fetoyu savunanlar kendileri hariç herkese fetocu diyorlar.

İmam hatip lisesi öğrencileri üniversite sınavında gayet de başarılı. Sanki her fen lisesi öğrencisi tam puan alıyor. 200-300 puan alanlar bile oluyor. Fen lisesi diye havalı bir şey sanmayın. Tuvalette sevişen öğrenciler bile oluyor fen liselerinde. Sigara içenler de bir hayli fazla. Siz hala imam hatip liselerine niteliksiz diyorsunuz. Pes doğrusu. Benim ablamın gittiği okulda acaba niye hiç böyle şeyler olmuyor? Kötü fen liseleri de var, kötü imam hatip liseleri de var. Her şeyin bir kötüsü de var. Genelleme yapmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı