Dolar ve Euro neden düşmüyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam bu hükümetin de hataları oldu ama söyleyin şu anda piyasada işini en iyi yapan bu hükümet. Başka oy verecek kimse yok ki söylesin bir parti eğitimi düzelteceğim diye hemen ona oy veririm ama yok işte yok yok yok. Yaşamayan bilmez eski Türkiye'yi.
Abicim son 50 yıldır başka bir görüş geçti mi ki başa? Nasıl bu kadar emin konuşabilirsin başka yönetecek kimsenin olmadığından? Ayrıca Muharrem İnce, Meral Akşener demedi mi eğitimi düzelteceğiz diye?

Abicim son 50 yıldır başka bir görüş geçti mi ki başa? Nasıl bu kadar emin konuşabilirsin başka yönetecek kimsenin olmadığından? Ayrıca Muharrem İnce, Meral Akşener demedi mi eğitimi düzelteceğiz diye?

Sen Muharrem İnce'nin kendi seçmenine Şizofren dediğini duymadın galiba. Meral Akşenerin de fetöyle ilgili hiçbir vaadi yok.

Daha ne uğraşıyorsun bu gibiler %52 verdi. Aklını başına aldırabileceğine inanıyor musun? Boşver. Neye inanıyorsa inansın. Keşke bu gibileri ülkede bırakıp diğerleri gitse, biri de dönmek istiyor ben anlamadım.

Tamam bu hükümetin de hataları oldu ama söyleyin şuanda piyasada işini en iyi yapan bu hükümet. Başka oy verecek kimse yok ki söylesin bir parti eğitimi düzelteceğim diye hemen ona oy veririm ama yok işte yok yok yok. Yaşamayan bilmez eski Türkiyeyi.
16 yıldır düzeltilmedi. Bence başkalarına da artık şans verilmeli :) Sence? Başa gelmeden bilemezsin yapıp yapmayacağını. Şu anki durumdan daha umut verici ama vaatler.

Anlatamayacağım kadar çok girin bakın icraatlerine. Bak ben çocukken memlekette daha yol yoktu memleketimden 1000 km mesafedeydi istanbul. Memleketimden istanbul'a dönmem 5 gün sürüyordu yahu 5 gün! Her gün 200 km gidiyorduk senede sadece 30km yol yapılıyordu. Neler çektim ben o otobüste. Şimdi otobüsle 18 saatte gidiliyor.Yani hükümet yol yaptı yol diyenler Hükümetin tek yaptığı yol değil bakın icraatlerine sayamadığım kadar çok. eski halden bu hale ciddi bir ilerleme var bakın gsyh ya anlarsınız. Diğer ülkeler de gelişti ama o haldeki türkiyeden ne bekliyorsunuz bu kadar ilerleme kaydedildi dahası yapılmaya çalışılıyor.
Böyle konulara direk dalmak istemem ama yani burda her gelen düşünceye ohoo çok para gerekir diye cevaplar vermişsiniz doğru da ama unutmayın ki biz zamaninda milletvekillerinin kendi maaşları ile liman aldığı bir ülkede yaşıyoruz gerekirse kemer sıkma politikaları uygulanacak "örtülü ödeneklere" her sene değiştirilen makam araçlarına bu kadar para harcamak yerine sanayiiye,tarima vb. Yerlere yatırım yapılmalı ve ekonomimize gelince, bu durumda giderse batacağız şu anda ekonomi tamamen beton ekonomisi...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle konulara direk dalmak istemem ama yani burda her gelen düşünceye ohoo çok para gerekir diye cevaplar vermişsiniz doğru da ama unutmayın ki biz zamaninda milletvekillerinin kendi maaşları ile liman aldığı bir ülkede yaşıyoruz gerekirse kemer sıkma politikaları uygulanacak "örtülü ödeneklere" her sene değiştirilen makam araçlarına bu kadar para harcamak yerine sanayiiye,tarima vb. Yerlere yatırım yapılmalı ve ekonomimize gelince, bu durumda giderse batacağız şu anda ekonomi tamamen beton ekonomisi...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet betona değil yazılıma yatırım yapmak gerekirdi ama diğer partiler de bundan farklısını yapmazdı onlar da liman alırdı onun önüne geçilemez maalesef

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı