Dolar ve Euro neden düşmüyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkesi kendiniz gibi sanmayın. Psikolojik bozukluklar her insanda olabilir ve kesinlikle dalga geçilecek şeyler değillerdir fakat profesyonel bir yardım alınmalıdır.

Yok yok siz onlarla da dalga geçersiniz. Sizin gibi düşünmüyorum çünkü! Ve biliyor musunuz bu hükümet eski hükümetlere göre neler neler yaptı. Ve ne derseniz diyin bu hükümet kalacak halk biliyor muhalefetnin bu ülkeye neler çektirdiğini.

Ben de zor bir hayat yaşıyorum, ama ABD de hayat kolay değil. Bir yakınım oraya gitti ondan biliyorum. Sandığınız gibi cennetten köşk değil

Yok yok siz onlarla da dalga geçersiniz. Sizin gibi düşünmüyorum çünkü! Ve biliyor musunuz bu hükümet eski hükümetlere göre neler neler yaptı? Ve ne derseniz diyin bu hükümet kalacak halk biliyor CHP'nin bu ülkeye neler çektirdiğini.

Ben de zor bir hayat yaşıyorum, ama ABD'de hayat kolay değil. Bir yakınım oraya gitti ondan biliyorum. Sandığınız gibi cennetten köşk değil.
Amerika'ya cennetten köşk diyen kim? Bu hükümet eski hükümetlere göre neler yaptı bizi aydınlatın lütfen. Teknoloji tüm Dünya'da gelişti, sadece Türkiye'de değil. Onu da hatırlatayım :)

Ayrıca lütfen ama lütfen mesajlarınızı düzgün yazın. Alıntılıyorum ve hatalarınızı düzeltmeye çalışıyorum, zamanım boş yere gidiyor.

Düzenleme: CHP'li olduğumu nereden çıkarttınız acaba? Hükümeti eleştiren direk CHP'li mi oluyor? Sözde demokratik bir ülkede yaşamıyor muyuz? Hükümetin yanlışlarını eleştireceğiz ki daha iyi yönetebilsinler. Herkes insan, herkes hata yapar. Halk olarak hükümeti de eleştiremeyeceksek biz kimiz?

Amerika'ya cennetten köşk diyen kim? Bu hükümet eski hükümetlere göre neler yaptı bizi aydınlatın lütfen. Teknoloji tüm Dünya'da gelişti, sadece Türkiye'de değil. Onu da hatırlatayım :)
Anlatamayacağım kadar çok girin bakın icraatlerine. Bak ben çocukken memlekette daha yol yoktu memleketimden 1000 km mesafedeydi istanbul. Memleketimden istanbul'a dönmem 5 gün sürüyordu yahu 5 gün! Her gün 200 km gidiyorduk senede sadece 30km yol yapılıyordu. Neler çektim ben o otobüste. Şimdi otobüsle 18 saatte gidiliyor.Yani hükümet yol yaptı yol diyenler Hükümetin tek yaptığı yol değil bakın icraatlerine sayamadığım kadar çok. eski halden bu hale ciddi bir ilerleme var bakın gsyh ya anlarsınız. Diğer ülkeler de gelişti ama o haldeki türkiyeden ne bekliyorsunuz bu kadar ilerleme kaydedildi dahası yapılmaya çalışılıyor.

Sadece betondan bahsediyor arkadaş, tam tahmin ettiğim gibi. Ayrıca "troll"üyor olabilir mi bu arkadaşımız?

2 gün önce gittim Ozarka marka 32 li 5$ dı vergi ile :/.

Şanslısınız. Nasıl bululunuyorsunuz orada? Doğuştan yada sonradan.
Sadece betondan bahsediyor arkadaş, tam tahmin ettiğim gibi. Ayrıca "troll"üyor olabilir mi bu arkadaşımız?
İşte, internetin kötü yanı. Karşındakini göremiyorsun ki, konuşmayı kestirip atabilesin.:sıkıldım:
Olan vaktime oldu. En değerli şey, dolardan bile değerli.

Tamam bu hükümetin de hataları oldu ama söyleyin şuanda piyasada işini en iyi yapan bu hükümet. Başka oy verecek kimse yok ki söylesin bir parti eğitimi düzelteceğim diye hemen ona oy veririm ama yok işte yok yok yok. Yaşamayan bilmez eski Türkiyeyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı