Dolar ve Euro neden düşmüyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu nedir? İlkokul seviyesinde laf sokma mı? :D

Düzenleme: Ah, seviyenizin zaten ilkokul seviyesi olduğunu unutmuşum. Kaç yaşındasınız acaba?

Evet çocukluğumu fazla yaşayamadığımdan bu tip şeyler arasıra yaşıyorum. Psikolojik hastalık da eklenince ara sıra saçmalıyorum. İsterseniz şimdi de dalga geçin.

Bu nasıl bir taraflılıktır, tamamen objektif olmaya çalışıyorum ama yok. Teknoloji alanında nasıl üretim yapıyoruz söyler misiniz ? Gizliden gizliye bir Apple'ımız, Samsung'umuz mu var ?
THY bile değer kaybettiyse şu saatten sonra ülkenin işi zor.

O zaman küçükse büyüyünce anlar TR'de yaşamanın ne kadar yorucu olduğunu diyelim kapatalım konuyu.

Evet çocukluğumu fazla yaşayamadığımdan bu tip şeyler ara sıra yaşıyorum. Psikolojik hastalık da eklenince ara sıra saçmalıyorum. İsterseniz şimdi de dalga geçin.
Herkesi kendiniz gibi sanmayın. Psikolojik bozukluklar her insanda olabilir ve kesinlikle dalga geçilecek şeyler değillerdir fakat profesyonel bir yardım alınmalıdır.

Walmartta 5 $ a 16 lt su alınıyor.
Videosunu da attım diğer konuda.
10:33 ama kimse kanıtlı şeye inanmıyor, farazi farazi konuşuyor anlamadım yeminle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı