Verilen cezanın biraz haksız olduğunu düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba. Başlıktan anlaşılıyordur zaten. Bugün saat 4'te şu konuya: Sosyal'de şıkır şıkır GIF profil fotoğrafları mesaj yazmıştım. Yazdığım mesaj şu idi: "bir tane etrafa saf saf bakan Kirby koyacaktık, mahvoldu. :D" sonra hızlıca başka konulara geçtim. Bir konuya mesaj yazarken bir baktım, " bu konuya mesaj yazmaya yetkiniz yok" sonra çaresizce F5 attım ve ceza yediğimi gördüm. Ceza sebebim ise Kirby yazmam gerekirken "Kirby" yazmışım yani küçük harfle yazmışım. Ben de bir tuhaf oldum. Çünkü "k" yi büyük yazdığıma emindim. Sonra aklıma geldi. Daha önce yine bu yüzden ceza yediğimi hatırladım. Peki sebebi ne miydi? Tabii ki de yazım denetimi.
Evet sorunum tamamen yazım denetimi ile alakalı. Fark ettiyseniz Kirby yazdığınız zaman ve ardından yazım denetimini kullandığınızda K'nin küçük harfe dönüştüğünü görebilirsiniz. Şu an yine yazım denetimini kullandım. Umarım yine ceza kesmezsiniz.
Sizden tek isteğim; bu yazılarımı bir eleştiri olarak almanız, yazım denetimi özelliğinizi biraz geliştirmeniz ve cezamı kaldırmanız. İyi akşamlar.
Çünkü böyle bir durumda bu benim sadece Kirby yazarken kafamı karıştıracak. Madem özel isim büyük harf düzeltmesinin bunu düzeltmesi gerekli diye düşünüyorum.

Otomatik düzeltme, sadece, size yardımcı olması için var. Ne yazık ki her şeyi sizin için yapamaz. Bu özelliği kullandıktan sonra yazı bozuluyorsa geri bildirimde bulunabilirsiniz ve orayı elle düzeltebilirsiniz.

Kirby sözcüğünü sizin için ekledik ve artık bozmamalı.

Sağ olun efenim. Sadece belirtmek istemiştim. Biraz sert girmiş olabilirim kusura bakmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı