Çözüldü VGC Hizmetini başlatamadı | Hata 1: Yanlış işlev

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

canerbal

Hectopat
Daha fazla  
Vgc'yi başlatmaya çalışırken şöyle bir hata alıyorum hocam. Bunun çözümü var mıdır? Oyunu silip tekrardan yükleyip denedim, yine olmadı.

Screenshot_2.png

Çözüm
Bende de aynı sorun oldu bir sürü Windows şeyi güncelledim sonra bu 1903'dü 1909'a güncelleyince çözüldü.

1592317338473.png
1592317345861.png
Bısey yapmanıza gerek yok. Bu bazı sıstemlerde olan bır bug ve bunu yazan adamın duzenlemesı gereklı. Benım tahmınım Full surumle beraber duzelmesı yonunde ama bellı de olmaz biz şanssız insalar olarak beklemede kalıcaz. 15-20 tane yol denedım olmadı onun ıcın boyle yazıyorum.

Bısey yapmanıza gerek yok bu bazı sıstemlerde olan bır bug ve bunu yazan adamın duzenlemesı gereklı benım tahmınım Full surumle beraber duzelmesı yonunde ama bellıde olmaz biz şanssız insalar olarak beklemede kalıcaz. 15-20 tane yol denedım olmadı onun ıcın boyle yazıyorum.

Hocam ben böyle düşünmüyorum, elbet bir çözümü vardır.

Gelen cevap bu zaten milyonlarca kez denedim ve burada paylaşılan İNTERNET aleminde olan her şeyi denedim olmuyor. İlginç bir detay bilgisayarı başlatırken mavi ekran geliyor sizde de öyle mi?
(Vanguard'ı silince bilgisayarı açtığımda mavi ekran gelmiyor)

1587430277828.png

İlk başlarda oynuyordum şimdi her şeyi denememe rağmen olmuyor. Her yöntemi en az 5 kere denedim yardım lütfen.

Ben bilgisayarı sıfırladım ve sorun çözüldü arkadaşlar, sizde işe yarar mı bilmem.

Ben de Aynı sorunla günlerce uğraştım ve en sonunda çalıştırmaya başardım yaptıklarım burada anlatılan yöntemlerin hiçbirisi ile alakalı değil 2 küçük programla bu büyük dertten kurtuldum 😉😉

• Oncelikle Revo Uninstaller programı ile Oyunu derin tarama yaparak bütün dosyaları ile beraber kaldırdım ( derintarama ile kaldırmalısınız).
  • Daha sonra regcleaner ile reg dosyamı tekrar temizledim.
  • Oyunu tekrar en baştan yükledim ve bütün sorun ortadan kalmıştı.
Denemenizde fayda var.

Kral şimdi bu regcleaner adında bir program indirdim, basit bir yapıda (uygulama ekde SS olarak verdim) ama onu nasıl kullanucaz? Şimdi yanlış bir şeyleri silmeyelim yardımcı olursan :)

Ekran Alıntısı.PNG

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar sorunun çözümünü bu video açıkladım. Yapabilenler mesaj atsın kolay gelsin herkese. Umarım yardımcı olurum.

Dediklerini 3 kez yaptım ama hala olmadı. Başka bir çözüm yolun var mı ayrıca Discord linkin çalışmıyor.

Ben de aynı sorunla günlerce uğraştım ve en sonunda çalıştırmaya başardım yaptıklarım burada anlatılan yöntemlerin hiçbirisi ile alakalı değil 2 küçük programla bu büyük dertten kurtuldum 😉😉.Oncelikle revo uninstaller programı ile oyunu derin tarama yaparak bütün dosyaları ile beraber kaldırdım ( derintarama ile kaldırmalısınız). Daha sonra regcleaner ile reg dosyamı tekrar temizledim. Oyunu tekrar en baştan yükledim ve bütün sorun ortadan kalmıştı denemenizde fayda var.

Hocam temizliği yaptım, tüm Riot'la ilgili şeyleri kaldırdım ve bu da çalışmadı.

Ben de aynı sorunla günlerce uğraştım ve en sonunda çalıştırmaya başardım yaptıklarım burada anlatılan yöntemlerin hiçbirisi ile alakalı değil 2 küçük programla bu büyük dertten kurtuldum 😉😉.Oncelikle revo uninstaller programı ile oyunu derin tarama yaparak bütün dosyaları ile beraber kaldırdım ( derintarama ile kaldırmalısınız). Daha sonra regcleaner ile reg dosyamı tekrar temizledim. Oyunu tekrar en baştan yükledim ve bütün sorun ortadan kalmıştı denemenizde fayda var.

Şimdi bunu yaparken 2.olan programda nasıl yapacağız 1. programı çözdüm galibada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı