[Video] Evrim Teorisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
dini bir gerçeği sırf kafanızdaki modern zamanın putları olan "kadın hakları, insan hakları" gibi putlardan dolayı çarpıtmak veya reddetmek istiyorsunuz
Kadınların hakkı yok mu ey gidi gerzek gerici!? Sırf sizin gibi gerici yalayıcıların seks kölesi mi olacak o insanlar? O zaman yallah Arabistan’a yiğidim, burada işin yok senin. Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti senin beklediğin gibi bir yer olamaz, olmayacak da.

Peki bir kadını niye recmederler islamda açıklar mısın?

150 yıldır güçlü kanıtları ile çürütülmedi. Sen mi çürütücen?

Tamam harbiden cahilsiniz anladım sizin için kendimi daha fazla yoramam size sorsam yaşam ağacını açıklayamaz Miller deneyi ne onu bilmez bir de evrimci geçinir dostum sende şu kulaktan duyma ile ortamda havacı civa satanlarla uğraşma bunlar anlamaz araştırmaz kara cahilin önde gidenleri daha yukarıda yazdıklarımı bilmiyorlar bir de kanıtla diyor.

Hiç yalan söylememiş mi? Bunu sana kendisi mi bildirdi? Hiç yalan söylemediğini farz etsek bile bu onun geliniyle evlendiği gerçeğini asla değiştirmeyecek. Ben, ölülere Kuran okutmuyorum. Herkese genelleme yapma burada cahil. Burada sana Kuran’dan ayetler veriyoruz, içindekileri söylüyoruz. “Zamanı gelmemiş ilimler...” diyerek kendi dinine hakaret etmiş oluyorsun çünkü dinler her zaman her konuda katıdır. “Biz ne dersek o olur!” kafasındadırlar.
Cahillik göreceli dir, zamanını beklemek gerekir. Dinlerden bahsetmiyorum benim dinim İslamdır. İslam da ceza hukuku çok az bir kısımdır. Bunun nedeni mükafatların idraki içindir. Bir kişi ben ne dersen o dur derse zaten inancına zarar etmiş olur. Allah bize yön gösteriyor, seçmekte özgürüz. Hakaret etme basitliği ise aynı iştir.

Tamam harbiden cahilsiniz anladım sizin için kendimi daha fazla yoramam size sorsam yaşam ağacını açıklayamaz Miller deneyi ne onu bilmez bir de evrimci geçinir dostum sende şu kulaktan duyma ile ortamda havacı civa satanlarla uğraşma bunlar anlamaz araştırmaz kara cahilin önde gidenleri daha yukarıda yazdıklarımı bilmiyorlar bir de kanıtla diyor.
Çürütemeyince sinirlenirsiniz anca.

kuranı türkçe tercüme yaparak anlayamazsın ama kuranı anlamanın tek yolu bu değildir. Yüzlerce bin tefsir yazılmıştır, alimlerin açıklamaları vardır.
putlarınızla boğulun daha bu konuya bakmıyorum boş muhabbet oluyor
Güzel kardeşim, kimsenin inancına hakaret etmemelisin. Bunu Peygamberin kendisi söyledi. Lütfen arkadaştan bu konuda özür dileyin. Tabi gerçekten İslamsanız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı