ViewSonic marka monitör alınır mı?

HayaletAdam

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Arkadaşlar, ViewSonic monitörlerinde indirim yapmış. Ben de ekran almak istiyorum ama hangisini alacağımı şaşırdım. Siz olsanız hangisini alırdınız? Ayrıca bu fiyata daha iyisi alınabilir mi? Onu da bilmiyorum. Düşünceleriniz neler? Merak ediyorum.

Sitenin linki: Gaming Monitörler

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ViewSonic monitörlerinde indirim yapmış. Ben de ekran almak istiyorum ama hangisini alacağımı şaşırdım. Siz olsanız hangisini alırdınız? Ayrıca bu fiyata daha iyisi alınabilir mi? Onu da bilmiyorum. Düşünceleriniz neler? Merak ediyorum.

Bütçe, sistem nedir?

Alınır. Arkadaşım internet cafesinde 45 bilgisayarda mönitör olarak viewsonic kullanıyor. 1-2 tanesi hariç bir problem çıkmadı. Gayet memnun.

Alınır iyi markadır. Arkadaşlar hazır konusu açılmışken sorayım. Benim param var ama sınav senem olduğu için bilgisayar parçası almak istemiyorum bu sene. Bu tarz indirimler nadir mi oluyor yoksa sık sık yapılıyor mu ?

Bütçe, sistem nedir?

Bütçe sınırım yok. Sistem olarak GTX 1050 2 GB ekran kartı kullanıyorum. Intel i3 7. nesil işlemci var. Başka söylemem gereken bir şey var mı?
Bütçe ve kullanacağınız çözünürlük ne?

Bütçe sınırım yok. Şu an 1920x1080 olarak kullanıyorum. AOC I2476VWM 23.6" markası. 4K almayı düşünüyorum. Almışken en iyisini almak istiyorum. Monitör alırken ekran kartı önemlimi bilmiyorum. GTX 1050 2 GB ekran kartı kullanıyorum şu anda.

Son düzenleme:
Bütçe sınırım yok. Şu an 1920x1080 olarak kullanıyorum. AOC I2476VWM 23.6" markası. 4K almayı düşünüyorum. Almışken en iyisini almak istiyorum. Monitör alırken ekran kartı önemlimi bilmiyorum. GTX 1050 2 GB ekran kartı kullanıyorum şu anda.
4K güzel bir monitör alırsın da 1050 4K oyun oynatmaz yine 1080'de falan kullanmak zorunda kalırsın oyunlarda. İleride ekran kartı ve işlemci değiştirmeyi düşünüyorsan 4K al bence.

Geri
Yukarı