ViewSonic XG2405 vs. Acer Nitro VG240YSbmiipx vs. AOC 24G2U

Nediyo

Femtopat
Aklımda üç tane monitör var. Linkleri aşağı bırakıyorum. Hangisini almam daha mantıklı olur? Monitörleri dizi, film ve oyun için kullanacağım. Oyun olarak hikaye ve FPS oyunları oynayacağım. Bir de renk kalitesi olarak farklarını da söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde XG2405 derdim de verdiğin linkteki monitörün ucuz olmasının sebebi ölü pikselli olmasıymış. Acer'in bu yeni IPS monitörleri Türkiye pazarına yeni girdiği için pek bilinmiyor haliyle de önerilmiyor ama kullanmadan bilinemez tabii. AOC konusunda da çevremde kullananlar var gayet memnunlar monitörden.

Normalde XG2405 derdim de verdiğin linkteki monitörün ucuz olmasının sebebi ölü pikselli olmasıymış. Acer'in bu yeni IPS monitörleri Türkiye pazarına yeni girdiği için pek bilinmiyor haliyle de önerilmiyor ama kullanmadan bilinemez tabii. AOC konusunda da çevremde kullananlar var gayet memnunlar monitörden.
Sorunsuzları 24g2u ile aynı fiyatta sizce hangisi daha mantıklı olur?

Sorunsuzları 24g2u ile aynı fiyatta sizce hangisi daha mantıklı olur?
Açıkçası performans açısından çok bir farkları yok bildiğim kadarıyla ama 24G2U'nun ekstra olarak DP kablosu vermesi ve USB portu olması güzel bir artı. Gene de fiyat olarak ve satıcı güvenilirliği açısından hangisini uygun bulabilirsen onu almanı öneririm. Ölü piksel ihtimaline karşı iadede sıkıntı yaşamaman için.

Yeni konular

Geri
Yukarı