Virüs girdikten sonra bilgisayarım yavaşladı

Yakamoz87

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Bugün Windows'un bazı özelliklerini kullanamadığım için Windows'u etkinleştirmek istedim. YouTube'dan izlediğim video neticesinde KMSpico adlı bir program indirip etkinleştirme yaptım. Video sahibi virüslü olmadığını söylüyordu ama ben yine de bir tarama yapmak istedim ve Kaspersky 3 farklı virüs buldu. Tarama yaptı yeniden başlattı taradı yeniden başlattı derken 3-4 kere tekrarladı. Sonrasın da şimdi tarama yaptığımda virüs bulunamadı diyor fakat bilgisayarımda ciddi bir yavaşlama meydana geldi ne yapmamı önerirsiniz acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
(Dosyalar falan geç açılıyor masaüstü yenileme hızı yavaşladı Metin2 oynuyordum o da fena kasmaya başladı.)

KMSpico kaldırma rehberini uygulayınız.
Ayrıca bilgisayarına virüs girmesi KMSpico ile alakalı.

Şu adımları uygula.

+İnternetten Windows key satın al uygun fiyata.
+Fotmat sonrası aldığın keyi aktif et kesin çözüm.

Güvenilir bir site bilmiyorum ama başkası güvenilir bir site yazarsa 30TL'ye OEM key satın alıp format attıktan sonra lisanslı Windows kurabilirsin.

Format atın, kolay kolay düzelmez.

Her şeye format atın demek ne güzel! Kimse akıl edemedi format atmayı o yüzden arkadaş buraya konuyu açtı. Düzgün çözüm için bir öneriniz yok ise mesaj yazmayın.

Tamam uygulayacağım teşekkür ederim :)
Format atın, kolay kolay düzelmez.
:( anladım teşekkür ederim format atacağım o zaman

Bu adım yeterli olmuyor daha sonra tekrardan aktif oluyor. Yeni bir Windows key aktif etmek gerekiyor.

Tamam uygulayacağım teşekkür ederim :)

:( anladım teşekkür ederim format atacağım o zaman.

Format atmayın. Arkadaşların işi gücü format, formatsız çözülebilir ve dediğim işlemleri uygulayın. Microsoft hesabına işleyip formattan sonra da gelebilir o yüzden attığımı uygulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı