Virüs nasıl silinir?

caganaydogmus34

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Bugün crackli oyun indirmiş ve virüs yediğimi düşündüm Windows Defender'dan taramalar yaptım. Sonra silinenlere baktım ve indirdeğem oyundan trojan çıkmış ve durumu ciddimiş. Kaldırılmış sistemden ama emin olamadım hala sistemde midir acaba?

Total Security'e yükselttim birazdan tarama yapacağım inşallah bir şey yoktur.

Hocam korkuyorsan niye korsan yüklüyorsun benim gibi bir şey yüklerken 3 ay düşün :D

Nasıl virüs ini TR'nin en guvenilir korsan sitelerinden birisi Kaspersky'la Malwarebytes taratma yaparim oradan hep oyun oynarim bir kere virüsle karşılaşmadım.

Tanınmamış bir oyun yükle görelim virüs var mı yok mu?

Hocam korkuyorsan niye korsan yüklüyorsun benim gibi bir şey yüklerken 3 ay düşün :D

Hocam o kadar fazla düşündümki zaten format atalı 1 hafta olmuştu tertemiz kullanıyordum canım oyun oynamak istedi bayağı araştırdım indirsemmi indirmesemmi ama işte VirusTotal'de olumlu cevap verince indirdim ve virüs yedim

Yükledim hiçbir şey olmadi.
Kebap chefs.
Ready or Not.
ETS 2
İnternet kafe Simulator1-2
PC Building Simulator 1-2
Computer repair shop.
Streamer Life.
Lethal Company.
Ve aklıma gelmeyen dahası...

Hocam o kadar fazla düşündümki zaten format atalı 1 hafta olmuştu tertemiz kullanıyordum canım oyun oynamak istedi bayağı araştırdım indirsemmi indirmesemmi ama işte VirusTotal'de olumlu cevap verince indirdim ve virüs yedim.

Yapacak bir şey yok korsan yükleyeceksen fazla düşünmelisin bende öyle yapıyorum rim world yüklemek için 3 ay düşündüm korsana karşıyım ama gidipde 850TL veremezdim.

Yükledim hiçbir şey olmadi.
Kebap chefs.
Ready or Not.
ETS 2
İnternet kafe Simulator1-2
PC Building Simulator 1-2
Computer repair shop.
Streamer Life.
Lethal Company.
Ve aklıma gelmeyen dahası...

Hocam zaten kaybedecek bir şeyin yok olsa panik olursun bir şey yüklerken.

Yapacak bir şey yok korsan yükleyeceksen fazla düşünmelisin bende öyle yapıyorum rim world yüklemek için 3 ay düşündüm korsana karşıyım ama gidipde 850TL veremezdim.

Hocam zaten kaybedecek bir şeyin yok olsa panik olursun bir şey yüklerken.

Eskiden panik oluyordum bilgisayari ilk aldığım zamanlar ama insan sonradan alışıyor. Artik çokta korsan oyun oynamiyorum.

Geri
Yukarı