Vivo cihaz unroot edilirse garantiye gönderildiğinde sorun çıkar mı?

Vivo cihaz garantiye gönderilmeden önce root işlemine dair tüm kalıntıları kaldırılırsa; yani stok imaj dosyası telefona uygulanırsa, bootloader kilidi de tekrardan aktifleştirilirse garanti süresi dolmamış cihaz garanti imkanından yararlanabilir mi?

Vivo cihaz garantiye gönderilmeden önce root işlemine dair tüm kalıntıları kaldırılırsa; yani stok imaj dosyası telefona uygulanırsa, bootloader kilidi de tekrardan aktifleştirilirse garanti süresi dolmamış cihaz garanti imkanından yararlanabilir mi?

Vivo'yu bilmiyorum fakat benim kullandığım cihazın sitesinde unroot edip gönderin diyor. Unroot edip gönderebilirsiniz fakat Vivo'da bu kesin yasaksa (unroot meselesi falan) garanti kapsamının dışında kalacaktır.

Vivo'yu bilmiyorum fakat benim kullandığım cihazın sitesinde unroot edip gönderin diyor. Unroot edip gönderebilirsiniz fakat Vivo'da bu kesin yasaksa (unroot meselesi falan) garanti kapsamının dışında kalacaktır.
Vivo'da root işleri katı bir şekilde cihazı garanti dışı bırakıyor ama benim aklıma takılan kısım şu:
Root atıldığına dair herhangi bir kalıntı bırakmazsam nereden anlayabilirler ki?

Küçük kuzenim için almıştık cihazla arama vs yaptığımizda ses bazen karşıya gidiyor bazen gitmiyordu bazen de gelmiyordu Reeder P13 blue Max Pro mu öyle bir şeydi 256 hafızalı.

Garantiye yollasaydınız hocam ben hiçbir sorun yaşamadım sadece düşürdüm kılıfsız olduğu için kırıldı ama hala çalışıyor ekran kırığı da kullanımı tam olarak etkilemiyor.

Geri
Yukarı