Vodafone Evde İnternet 50 Mbps Nasıldır?

İyice araştır komşularına da sorabilirsin aldıkları hızı vs. ona göre mantıklı bir seçim yaparsın. İyi geceler.

NetSpeed'den de testi yaptım. Fotosunu atayım bakarsın. İyi geceler

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201206-044242.jpg
    Screenshot_20201206-044242.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 68
Arkadaşlar, eve Vodafone 50Mbps Evde İnternet baglatacağız. Özel tarifelere ilk 6 ay 49 lira, sonraki 18 ay ise 105 lira olarak ödenecek. Şu anki internetin 8Mbps ADSL ve bize haliyle yetiyor. Vodafone 50 Mbps hakkında bilgi verebilecek olan var mı? Fiyat olarak uygun mudur? Herhangi bir kesinti veya yavaşlama durumu var mıdır?
Vodofone pek çevrem tarafından önerilmedi. Türk telekom veya süperonline bakabilirsin ama sanırsam bazı bölgelerde değişir ama superonline den bazı bölgelerde hala türk telekomun alt yapısını kullanıyor.
Türk Telekom altyapısını kullanan bi firma ama Türk Telekom'dan daha ilgililer kesinlikle.
Bence hiçbiri pek ilgili sayılmaz.

Vodofone pek çevrem tarafından önerilmedi. Türk telekom veya süperonline bakabilirsin ama sanırsam bazı bölgelerde değişir ama superonline den bazı bölgelerde hala türk telekomun alt yapısını kullanıyor.

Bence hiçbiri pek ilgili sayılmaz.
Teşekkür ederim altyapi sorgulama yapicam hepsine.
Vodafone pek çevrem tarafından önerilmedi. Türk Telekom veya Superonline bakabilirsin ama sanırsam bazı bölgelerde değişir ama Superonline'den bazı bölgelerde hala Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyor.

Bence hiçbiri pek ilgili
Tamamdır arkadaşlar önerileriniz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Vodafone konusu kapandı, başka bir konu açacağım iyi günler dilerim...

Son düzenleme:
VDSL olarak almaktayım. Ben ilk 6 ay tarifenin desteklediği kadar, sonraki 18 ay 50 Mbps olarak anlaştım. İlk 12 ay 105, sonraki 12 ay 115 lira şeklinde. Son bir ay dışında sıkıntı yaratmadı. (Ocak ayından kullanmaktayım.) Upload wifi ile 6.5-7 Kablo ile 8. 5G ile 40 civarı Download alıyorum. Kablo ile tam veriyor hızını. Kesinti yaşamadım adam akıllı. Önerebilirim.

Arkadaşlar, eve Vodafone 50Mbps Evde İnternet baglatacağız. Özel tarifelere ilk 6 ay 49 lira, sonraki 18 ay ise 105 lira olarak ödenecek. Şu anki internetin 8Mbps ADSL ve bize haliyle yetiyor. Vodafone 50 Mbps hakkında bilgi verebilecek olan var mı? Fiyat olarak uygun mudur? Herhangi bir kesinti veya yavaşlama durumu var mıdır?
Merhaba,

Eğer Kablonet alt yapısını kullanarak veriyorlarsa (ya ttnet yada kablonet alt yapısıyla veriyorlar) kablonetin 100ünüzü güldüren paketi var.

100 Mbps (akşam 19:00 ile gece 00:00 arası 25 mbps)
ilk 3 ay 69 kalan aylar 90 TL

içerisinde sinema kanalları dahil tv paketi belgesel kanallarını saymıyorum bile ve çok iyi kesintisiz internet paketi var dilersen telefonda var 2 yıldır kullanıyorum gayet memnunum bilgin olsun.

Vodafone net business kullanıcısıyım 50 Mbps 84₺'ye kullanıyorum ve gayet memnunum geçmişte Superonline TTNET vs kullandım ama hepsi berbattı Vodafone'nun yaklaşık 6 yıldır kullanıcısıyım ve büyük hiçbir şikayetim olmadı olsa bile müşteri hizmetleri oldukça ilgili bir sorun olduğunda 3 4 gün içinde gelip bakıyorlar (ki Max 2 kere çağırmışımdır) alt katta amcalarda kullanıyor 100 Mbps ve onlarada sorun yok.

Dostum internet işi tamamen şans desem yeridir çünkü altyapıya bakıyor gerçekten X kötü iken ynin iyi olma ihtimali cidden düşk ben Vodafone kullanan biri olarak tavsiye ederim ama sana kalmış.

50 üzerinden hız testim;

IMG_20201205_104752.jpg

Yanlış bilgilendirmeyin milleti. Vodafone'un kendi fiber altyapısı var.
Kendi altyapısı Fibermax adı altında var. Her yerde bulunmuyor ve bu fiber altyapı. Arkadaş bakır kablo altyapısı olduğunu söylüyor. Vodafone'un bakır kablo altyapısı yoktur, fibermax adı altında fiber altyapısı vardır. Geri kalan fiber altyapıları Superonline ve Kablonet ortaklığındadır.
Diğer mesajlarda yazdığımı okumuyorsun sonra vay efendim yanlış bilgilendiriyorsun.
Fibermax dedikleri Vodafone hizmetinde Vodafone kendi altyapısı üzerinden hizmet veriyor. Tutmadı, ne oldu bilmiyorum ona.
Bak burada yazmışım.

Geri
Yukarı