Vodafone net iptali 800TL fatura çıkardılar

Bu tür konuların altına hep bu videoyu atıyorum. Dikkatlice izleyin, sorularınız cevaplanacak. Kendisine de ulaşabilirsin sosyal medya üzerinden.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim bildiğim 12 ay geçmeden çıkarsan ödemek zorundasın. Yanlış bilmiyorsam bu videoda da öyle diyor.

Arkadaşlar ben telefonla bağlatmadım aylık 120 TL kadar bir indirim var ve yeni bir şözleşme kurulum ücreti var bana 75 TL net ödersiniz dediler 86 TL geldi bunları konuştum yok elimden bir şey gelmez oldu 24 ay taahhüt yaptılar benim de hesabıma göre en fazla 300 TL çıkıyor ama niyeyse onların hesabını anlamıyorum.
"Kurulum ücreti, aktivasyon ücreti 500TL ama biz onu 24 ay kalma sözünüze ücretsiz yapıyoruz." gibi bir veya birkaç madde vardır. Onların hesabı böyle oluyor. Sözleşmeyi bozunca onları da katıyorlar.

Arkadaşlar bundan yaklaşık 1 ay önce Vodafone nete geçtim bana Vodafone nete geçerken 1 ay içerisinde çıkarsan cayma bedeli ödemezsin dediler. Çok iyi gelmişti ilk 3 ayda biz ödeyeceğiz dediler daha güzel geldi. Neyse geçtim 1 ay kullanmadım. Çıkmak istdim. 800 TL fatura çıkardılar ne yapmalıyım?
Merhaba, bu üçkağıtçılara karşı bir yol var hiç uğraşmadan.

Öncelikle vodafone altyapısı olmayan ve internetinizi oraya taşıttırabileceğiniz bir mühit var mı?

arkadaşlar faturam bu aylık 104 tl indirim gözüküyor birde nasıl bir kurulum ücreti

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    41,7 KB · Görüntüleme: 32
İSS'ler sözleşmeleri artık bu maddeleri bilerek hazırlıyorlar. Superonline cayma bedeli - Technopat Sosyal bu konuda da başka bir arkadaş Superonline'den çıkmak isteyince aldığı cevabı okursanız anlarsınız (https://i.hizliresim.com/zpPTdj.png). Taahhüt sözleşmeleri değil de abonelik sözleşmeleri adı altında imza attırıyorlar.
Ayrıca 800 TL içinde belki de kurulum bedelini istiyorlardır.

Hocam bunu bende biliyorum ama çekiniyorum yarın ya ödemek zorunda kalırsam ben ulaşmayada çalıştım ulaşamadım beynim yandı ya inanın buna dayanağım olsa gerçekten olur desem tamam iptal edeceğim ama yok geçen tüketici hakem heyetini aradım ayıptır söylemesi gerizekalı bir insan oraya oturmuş oturduğu yerden kazanıyor ödemek zorundasın dedi bana.
Çok haklısın gerçekten ben de aradım, kanun söylüyorum bir şey bildikleri yok bazılarının.
Alo 175 arayabilirsin bilgi almak için, Aydın Ağaoğlu'na da yazabilirsin. Yardımcı oluyor gerçekten.
Benim bildiğim 12 ay geçmeden çıkarsan ödemek zorundasın. Yanlış bilmiyorsam bu videoda da öyle diyor.
Videoda diyor ki ödeme yapar ama 1 ay kullandı ise 1 aylık indirimi öder. 24 aylık indirimi değil.

Çok haklısın gerçekten ben de aradım, kanun söylüyorum bir şey bildikleri yok bazılarının.
Alo 175 arayabilirsin bilgi almak için, aydın ağaoğlu'na da yazabilirsin. Yardımcı oluyor gerçekten.

Videoda diyor ki ödeme yapar ama 1 ay kullandı ise 1 aylık indirimi öder. 24 aylık indirimi değil.

Hocam çok sağ olun aydın ağaoğluna yazdım 175IDE aradım cevap alamıyorum.

Rica ederim. Umarım sonuç alırsın. Vodafone sabit internetimi ilk 7 gün içinde iptal ettirmek için kırk takla atmıştım gerçekten. 2 kere faks çektirdiler, defalarca arattılar. Bir daha da hiç bulaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı