Oyun Ubisoft Connect Voidu Ubisoft İndirimleri

Merhabalar, AC Odyssey, Origins ve Valhalla oyunlarından birisini alacağım. Sistemim RX570. 1080p orta ayarlarda oynayacağımı düşünüyorum hepsini, hangisini almalıyım? Yani hangisi sıkmaz AC serisine uzak olan birisini. (Aslında uzak değilim AC2 serisini bitirdim fakat görevden göreve koşmak sıktı beni)
Sıkıntı çıkarmaz. Odyssey ile başla seriye.

Ben iki kez satın alım yapabildim. Sonra iki kere daha hata vermeden denk getirdim ama onlarda da en son karttan parayı çekmedi, kart bilgilerini onayladıktan sonra hata verdi, acaba bankayla alakalı bir durum mudur? Ziraat banka kartım var kredi kartım yok.

bu oyunlar neden bu kadar ucuz ve önceden olan uplay hesabımıza aktive edebiliyoruz değilmi yani yeni içinde satın aldığımız oyun olan bir hesap falan yok veya herhangi bir kaçak durumu yok cevaplarsanız sevinirim ac valhalla almayı istiyorum ama bu kadar ucuz olması güven vermedi anlamadığım için

bu oyunlar neden bu kadar ucuz ve önceden olan uplay hesabımıza aktive edebiliyoruz değilmi yani yeni içinde satın aldığımız oyun olan bir hesap falan yok veya herhangi bir kaçak durumu yok cevaplarsanız sevinirim ac valhalla almayı istiyorum ama bu kadar ucuz olması güven vermedi anlamadığım için
Kendim aylar evvel satın aldım en az 2-3 defa da forumda konusunu açtım. Yine yorumlarda pek çok satın alanların yorumlarını okuyabilirsin. Ubisoft hesabına aktifleştiriyorsun kod vermiyor. Zamlar yapılmadan önceki fiyatlar bunlar zaten. Ancak zam öncesi stokları bitmediği için aynı fiyattan devam ediyor diye biliyorum. Stokları tükettiklerinde fiyat değişecek, örnek olarak site içinde Rainbow Six'in ultimate paketi fiyatına bakabilirsin.

Jack the Ripper DLC'si için voidu'dan Assassin's Creed Syndicate Gold versiyonu ya da standart versiyon+season pass şeklinde satın alım yapacaktım. Baktım, epic games hesabımdan daha önce Syndicate'i satın almışım. Epic hesabını ubisoft hesabına bağlayınca ubisoft connect PC uygulamasında Syndicate göründü. Ben de voidu'dan sadece AC Syndicate season pass satın aldım. Burada da bilgi amaçlı paylaşmak istedim. Epic games'de satın alınan Ubisoft oyunları bağlanabiliyormuş. Ben yeni öğrenmiş oldum.

Geri
Yukarı