Vooka trol red Switch klavye alınır mı?

sizdekinin linkini atar mısınız hocam tabi beyaz ise.
Hocam klavye TR'de de var ama sanırım düz beyaz yok fiyat 1000-1100 arası değişiyormuş ben AliExpress'den full siyah olanını aldım vergisi ile ne kadar geliyor bilmiyorum çünkü 2 ürün aldım ve 200-300 vergi verdim ikisine yani çok değildir AliExpress'de düz beyaz modeli de var buda link: 50.91BGN 69% OFF|Redragon Fizz K617 Rgb Usb Mini Mechanical Gaming Wired Keyboard Red Switch 61 Key Gamer For Computer Pc Laptop Detachable Cable - Keyboards - AliExpress

Hocam klavye TR'de de var ama sanırım düz beyaz yok fiyat 1000-1100 arası değişiyormuş ben AliExpress'den Full siyah olanını aldım vergisi ile ne kadar geliyor bilmiyorum çünkü 2 ürün aldım ve 200-300 vergi verdim ikisine yani çok değildir AliExpress'de düz beyaz modeli de var bu da link: 50.91BGN 69% OFF|Redragon Fizz K617 Rgb Usb Mini Mechanical Gaming Wired Keyboard Red Switch 61 Key Gamer For Computer Pc Laptop Detachable Cable - Keyboards - AliExpress

Teşekkürler hocam.

Dostlar merhaba, beyaz ekipmanlar dizeceğim için linkteki klavyeyi almak istiyorum. Nasıldır?

Ürünü yaklaşık 1 aydır kullanılıyorum hiçbir sıkıntısı şu anlık yok.

Geri
Yukarı