VPN kullanan birinin IP bilgileri bulundabilir mi?

İndirmemiz niye önerilmiyor acaba? :D İndirince kapımızda siber güvenlik mi beliriyor?
Hayır ama birilerine Bitcoin'de mining yapmasına katkıda bulunuyorsun. :) Tabi o tarayıcıyı kullanıp insan eti yiyen lanet olası federallere de denk gelebilirsin.

Hele ki bir şey indir yada javascript kodu çalıştır,
Spoiler: Bilgisayarınıza bulaştık. Bitcoin vermezsen o klasördeki videonu YouTube'da bulursun. Ohhh akıyor maşallah money'cikler

Hayır ama birilerine Bitcoin'de mining yapmasına katkıda bulunuyorsun. :) Tabi o tarayıcıyı kullanıp insan eti yiyen lanet olası federallere de denk gelebilirsin.

Sen olayları çook yanlış anlamışsın. "Hack" haberleri okumaktan gözün korkmuş sanırım :)

Tor Browser'ın içerisinde JS kodlarını engelleyen özellik mevcut.

Sen olayları çook yanlış anlamışsın. "Hack" haberleri okumaktan gözün korkmuş sanırım :)
Korktuğum falan yok hocam. Gizliliği sağlayan yazılımlar da alttan bazı şeyleri götürüyor. Onu anlatmaya çalışıyorum. :)
Tor Browser'ın içerisinde JS kodlarını engelleyen özellik mevcut.
Biliyorum fakat aptal kullanıcılara açtırabilirler. Hatta normal tarayıcıya bile yönlendirirler ve kullanıcı çok aptalsa sazan gibi atlar.

Korktuğum falan yok hocam. Gizliliği sağlayan yazılımlar da alttan bazı şeyleri götürüyor. Onu anlatmaya çalışıyorum. :)

Biliyorum fakat aptal kullanıcılara açtırabilirler.

Aptal kullanıcının Tor browserda işi yok zaten :) Sizin bahsettiğiniz gibi de Tor browserı kurup, açtığımızda Eset NOD32 (Virüs!11!1) uyarısı vermiyor ya da alttan bir şeyleri götürmüyor, paranoyaklaşmaya gerek yok :) Tor Project açık kaynak kodludur. Buyur.

Aptal kullanıcının Tor browserda işi yok zaten :) Sizin bahsettiğiniz gibi de Tor browserı kurup, açtığımızda Eset NOD32 (Virüs!11!1) uyarısı vermiyor ya da alttan bir şeyleri götürmüyor, paranoyaklaşmaya gerek yok :) Tor Project açık kaynak kodludur.
10 yaşında çocuklarda Deep Web'e giriyor.

Aptal kullanıcının Tor browserda işi yok zaten :) Sizin bahsettiğiniz gibi de Tor browserı kurup, açtığımızda Eset NOD32 (Virüs!11!1) uyarısı vermiyor. Tor Project açık kaynak kodludur.
Açık kaynak kodlu olduğunu bilmiyordum. Bak bu çok iyi olmuş. :)
Ama aptal kullanıcıların Tor Browser'da işi yok demenize pek katılmıyorum.

Bu aşağıdaki videoyu bile izlemedim ama sırf bunun yüzünden bile indirenler olmuştur. Evet, evet. Kesin olmuştur diyebilirim ama ıspatlayamam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10 yaşında çocuklarda Deep Web'e giriyor.
+1

Açık kaynak kodlu olduğunu bilmiyordum. Bak bu çok iyi olmuş. :)
Ama aptal kullanıcıların Tor Browser'da işi yok demenize pek katılmıyorum.

Bu aşağıdaki videoyu bile izlemedim ama sırf bunun yüzünden bile indirenler olmuştur. Evet, evet. Kesin olmuştur diyebilirim ama ıspatlayamam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

+1

Video başında "yasal olmayan bir yer" diye belirtip bu videoyu internete yüklemesi de ayrı bir ironi :) Haklısınız. "Aptallların işi yok" derken baya yanılmışım. En azından eskiden aptalların işi yoktu :)

Yeni konular

Geri
Yukarı