VSR vs DSR?

Olabilir

Hectopat
Daha fazla  
Birisiyle dsr ve vsr hakkında tartıştık. Yeni bir monitör alıcam. Displayport olmasını istiyorum çünkü displayport ile 4 K alınabiliyor daha net görüntü oluyor demiştim. Emin misin? Falan yaptı böyle bir şey mümkün değil dedi. Her neyse baya üzerinde tartışmıştık bunu eskiden (CRT varken) yapmış kendisi gerçek çözünürlüğün üstüne çıkmış ve görüntüde bozulmalar oluşmuş. Şimdi sadece dsr veya vsr için almıyorum 144 Hertz için alıyorum çünkü şu anki kullandığım monitör 1440*900 75 Hertz ve 60 Hertz ile arasındaki farkı açık bir şekilde fark ediyorum. 144 Hertz'de daha akıcı bir oyun olacağı gerçeğini de biliyorum. Yani 1080 P'de 1080 P mi daha iyi yoksa 1080 P'de 4 K mı? Tabi 144 Hertz monitör almamı caydırmayacak ama bunu bilmek istiyorum DSR veya VSR kullanan varsa bilgi verebilir mi? İyi mi, kötü mü tabi ki iyi ayrı bir lüks ama gerçek çözünürlükten daha mı iyi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı