Vücudum yağlı mı?

Hocam sorun kiloda değil, yağda. Kilosu gayet iyi.
Yağ oranı ortalamanın üstünde ama bunun yüzünden o yaşta koşu vb. dışında spor yapmasını tavsiye etmem. Zaten 2 seneye boyu uzamaya başlar ve sonrasında spor salonuna giderek de eritebilir. Benim fikrim bu. Aynı yaşta olduğum ve eskiden yağlı arkadaşlarımın fiziği ve boyu benden iyi şu an.

Bence biraz var, ama çok abartılacak kadar değil.

Yağ oranı ortalamanın üstünde ama bunun yüzünden o yaşta koşu vb. dışında spor yapmasını tavsiye etmem. Zaten 2 seneye boyu uzamaya başlar ve sonrasında spor salonuna giderek de eritebilir. Benim fikrim bu. Aynı yaşta olduğum ve eskiden yağlı arkadaşlarımın fiziği ve boyu benden iyi şu an.
Yani eritmiyeyim mi? kafam karıştı.
Bence biraz var, ama çok abartılacak kadar değil.
Eriteyim mi eritmeyeyim mi??
Boyuna göre kilon güzel ama vücudun biraz yağlı duruyor kardeşim biraz yeme içme ve hafif sporla toparlanır.
Yemezsem zayıflamaz mıyım?
Vücüdun yağlı gözükmüyor fakat hafif yağlısın 59-60'lara düşersen daha iyi olabilir :)
Kilomu en son 2 ay önce ölçmüştüm. Bugün eve yeni tartı aldık, kilom 64 olmuş. Hatam için herkesten özür dilerim.

Son düzenleme:
Yani eritmiyeyim mi? Kafam karıştı.

Eriteyim mi eritmeyeyim mi?

Yemezsem zayıflamaz mıyım?

Kilomu en son 2 ay önce ölçmüştüm. Bugün eve yeni tartı aldık, kilom 64 olmuş. Hatam için herkesten özür dilerim.

Yeme içme derken sağlıksız şeylerden uzak dur demek istedim.

Biraz yağ var hocam. Öyle %30 35 olacak kadar da değil zaten o oranlar aşırı kilolu/obez olarak geçiyor sende öyle bir durum yok. Yağ oranını ölçmek için bir sürü site var birine girip bakabilirsin.

Biraz yağ var hocam. Öyle %30 35 olacak kadar da değil zaten o oranlar aşırı kilolu/obez olarak geçiyor sende öyle bir durum yok. Yağ oranını ölçmek için bir sürü site var birine girip bakabilirsin.
Bakıyorum.
Nasip mi olur be.
Anlamadım.
Baktım. %25 diyor.

Hocam bence siz tamamen boş verin. Daha 13 yaşındasınız. Yaşınız ilerledikçe boyunuz artacaktır. Tabi ki kilonuz da o oranla artacaktır. Sonrasında bu fotoğraftaki vücuttan eser kalmayacaktır. O yüzden takmayın kafanızı.
Ha yine de bu şekilde durursanız işin kolayı var. Yemene dikkat eder spor yaparsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı