Vücut Geliştirirken Hangi Yolu Seçmeliyim?

voca

Centipat
Arkadaşlar kafamda bir soru var. İlk önce karını halledip sonra mı kol kası yapayım yoksa ikisini aynı anda mı ilerleteyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisini aynı anda ilerlet. Ama spor bir günde olacak iş değil, günlük en az 2 saat ayırman lazım.

Arkadaşlar kafamda bir soru var. İlk önce karını halledip sonra mı kol kası yapayım yoksa ikisini aynı anda mı ilerleteyim?

Ben sadece ağırlık çalışıyorum ilk başladığımda zaten güçlü olduğum için direkt 15 Kg'luk dumbell ile başladım şu an 25 kg ile çalışıyorum ve kollar cidden çok büyüdü hissediyorum ve kol ölçümü yaptırdığımda 46 cm kolum varmış ne kadar zorluk o kadar bir söz vardı no pain no gain.

Sana dengesiz bir şekilde spor yapmamanı öneririm. Spor yapacaksan tüm vucuduna çalıştır ve bunu hayatının sonuna kadar devam ettir.

Çalışma saati olarak ben işin uzmanı değilim ama spor salonuna gitmiştim. Oradaki hocaların verdiği program 1.5-2 saat sürüyordu. Programa göre değişebilir sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı