Vücut geliştirirken yağlı ve şekerli şeyleri hiç yememek mi lazım?

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Spora başlayalı 1 ay oldu. Hala zarganayim. Arkadaşım yüzünden artık ben de takıntılı oldum. Bu her şeyi yememe konusunda. Ben yiyip kilo alamayan birisiyim. Ama arkadaşım artık abartıyor gibime geliyor. İçinde yağ varsa yeme. Şeker varsa yeme gibi şeyler söylüyor ve takıntılı olmaya başladım artık. 5 gram bile şeker varsa yeme diyor. Her gün cips yerdim, artık haftada 1 yiyorum, ona da kızıyor. Yersem hiç yapamazmisim, yağa dönüşürmüş gibi şeyler söylüyor. Şeker konusundada aynı. Sizce haklı mi yoksa bu kadar abartiya gerek yok mu?

Spora başlayalı 1 ay oldu. Hala zarganayim. Arkadaşım yüzünden artık ben de takıntılı oldum. Bu her şeyi yememe konusunda. Ben yiyip kilo alamayan birisiyim. Ama arkadaşım artık abartıyor gibime geliyor. İçinde yağ varsa yeme. Şeker varsa yeme gibi şeyler söylüyor ve takıntılı olmaya başladım artık. 5 gram bile şeker varsa yeme diyor. Her gün cips yerdim, artık haftada 1 yiyorum, ona da kızıyor. Yersem hiç yapamazmisim, yağa dönüşürmüş gibi şeyler söylüyor. Şeker konusundada aynı. Sizce haklı mi yoksa bu kadar abartiya gerek yok mu?

Boyun kaç kilon kaç.

Vücut tipine bağlı kilo alamıyorsan metobolizman hızlıysa çok kasmaya gerek yok. Yaşın kaçtı eğer genç isen zaten metabolizman hızlı olur.

Tartıya değil aynaya bakacaksın eğer çok zayıfsan sağlıksız beslen 2-3 kilo al toparlan ben yapıyorum şu an söylemesi ayıptır paketli meyveli kek yiyorum 16-17 paket ( yarım koli ) 100 gramında 450 kalori var 60 karbonhidrat helalinden 5 gram protein var adam olana çok bile 800 gramdan 3600 kalori 480 gram karbonhidrat.

Yeni konular

Geri
Yukarı