Vulcan-4080 sistem 58.500 liraya ucuz değil mi?

Anakartın B değil A chipsetli olması
RAM'in tek parça olması ve 16 GB olması
SSD'nin en azından bir KC3000 değil de önbelliksiz versiyon olan NV2 modeli olması
Bunların dışında varsa da sorun göremiyorum. A chipsetli olması tabii yine kullanıcıya bağlı ama ben şu tabloyu aşağıya koyayım. Aldığı bilgisayarları 10 yıl kullanan birisiyim.

1709713176925.png

Galax marka mıydı? Bu Galax'ı da ilk defa duydum, o yüzden çekincem vardı.
Galax diğer adıyla KFA2 dünyada ekran kartlarında ilk 5 isimler arasında MSI ASUS vb.
Galax soğutması mükemmel bir kart.

SSD'nin en azından bir KC3000 değil de önbelliksiz versiyon olan NV2 modeli olması
Bunların dışında varsa da sorun göremiyorum. A chipsetli olması tabii yine kullanıcıya bağlı ama ben şu tabloyu aşağıya koyayım. Aldığı bilgisayarları 10 yıl kullanan birisiyim.

Eki Görüntüle 2133969
Parçalar sonradan yükseltilse yine diğer sistemden uyguna geliyor.

Eki Görüntüle 2133969

Hocam biraz kafam karıştı. Bu işlere kafam çok basmıyor. Nasıl bir upgrade işlemi yapmam lazım ekran kartı ve işlemciye uygun 😅

Galax diğer adıyla KFA2 dünyada ekran kartlarında ilk 5 isimler arasında MSI ASUS vb.
Galax soğutması mükemmel bir kart.

Araştırdım hocam. Fiyat Performans açısından mükemmel deniyor. Teşekkürler.

İşlemci ve ekran kartı tamamen 4k için uygun daha düşük çözünürlükte darboğaz yaşarsınız

Fiyatta 20k monitör de var öyle bakıldığında bile 65k 4070 ti süpere fazla kaldı ki ventus 2x bir de
20k çıkmış halinden bahsediyorum zaten. Buna rağmen 20k pahalı

Linkteki 4080 'li sistem hangi siteden bakarsam bakayım bu fiyata kurulamıyor. Bi' bit yeniği yok değil mi benim gözümden kaçırdığım 😅 Ekran kartı tek başına 48 bin lira zaten
45k'ya galax 4080 super sg aldım geçen. %3 mü ne daha güçlü. Bu sistemin fiyatı gayet iyi, al geç bence.

Merhaba arkadaşlar, 4K oynamak üzere sistem toplamayı düşünüyorum. Nedense bu sistem görece ucuz geldi. Vatan Bilgisayar bana resimdeki sistemi (4070 Ti Super) monitör hariç 66 bin TL'ye kurdu. Pahalı geldi 4080'li sisteme göre.

Bahsettiğim sistem bu: VULCAN-4080 / AMD Ryzen 5 7500F / GALAX GeForce RTX 4080 ST 1-Click OC 16GB / 16GB RAM / 1TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

4080 Super'li sistem kursam bir anda 100 bin liralara çıkıyor. 4080 ve 4080 Super arasında ciddi bir fark da yokmuş. O yüzden gaming.gen.tr'deki sistem fiyat/performans açısından çok hoşuma gitti. Sizler ne düşünüyorsunuz acaba? 4K çözünürlükte major oyunlarda sıkıntı yaşamam herhalde değil mi?

Daha bunu görmemişsin.

Daha bunu görmemişsin.

Fiyatların bu şekilde olmasınin sebebi ekran kartı olmaması özelleştirmeye girince ekran kartı yok boş orası

Yeni konular

Geri
Yukarı